Güncel Kdz.Ereğli Manşet

Zonguldak Valiliği Açık Kapı Şube Müdürlüğü 2023 ocak ayı toplantısı yapıldı

Açıklama şöyle: İçişleri Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine kolay erişiminin sağlanması, taleplerine doğru ve hızlı çözüm üretilmesi amacıyla hayata geçirilen ve Zonguldak Valiliği koordinesinde yürütülen Açık Kapı Şube Müdürlüğü Ocak..

Zonguldak Valiliği Açık Kapı Şube Müdürlüğü 2023 ocak ayı toplantısı yapıldı

Açıklama şöyle:

İçişleri Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine kolay erişiminin sağlanması, taleplerine doğru ve hızlı çözüm üretilmesi amacıyla hayata geçirilen ve Zonguldak Valiliği koordinesinde yürütülen Açık Kapı Şube Müdürlüğü Ocak ayı toplantısı Vali Yardımcısı Turgut SUBAŞI başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya Zonguldak Valiliği Açık Kapı Şube Müdürü, Valilik Açık Kapı Şube Müdürlüğü sorumluları, yedi ilçe kaymakamlığında bulunan Açık Kapı yetkilileri ve başvuru yönlendirilen farklı kurumlardan Açık Kapı yetkilileri katılım sağladı.

Toplantıda son 6 ayın değerlendirmesi yapılarak; iyi uygulama örnekleri, ilin yoğunluk arz eden başvuru türleri ve Açık Kapı’nın görev alanında olan diğer konular hakkında istişare yapıldı.

Zonguldak Açık Kapı Şube Müdürlüğüne kurulduğu 2018 yılından bugüne kadar 30 binin üzerinde başvuru yapıldı. Bu başvurular, elektronik ortamda ilgili kurumlara yönlendirilerek sonuçlandırıldı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL