Gündem Kdz.Ereğli Manşet Spor

Zonguldak Ereğli Spor (ZES) Ulvi Göktan ile yollarını ayırdı

Zonguldak Ereğli Spor (ZES) Kulübü antrenörleri Ulvi Göktan ile yollarını ayırdıklarını sosyal medya üzerinden duyurdu. Kdz. Ereğli Birinci Amatör Küme A Grubunda mücadele eden ve ligde liderin 1 puan gerisinde..

Zonguldak Ereğli Spor (ZES) Ulvi Göktan ile yollarını ayırdı

Zonguldak Ereğli Spor (ZES) Kulübü antrenörleri Ulvi Göktan ile yollarını ayırdıklarını sosyal medya üzerinden duyurdu.

Kdz. Ereğli Birinci Amatör Küme A Grubunda mücadele eden ve ligde liderin 1 puan gerisinde olan Zonguldak Ereğli Spor Antrenör Ulvi Göktan ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Yeni Antrenör Necat Bakan

Yapılan açıklamanın ardından kısa süre sonra Antrenör Necat Bakan ile yönetim kurulu adına görüşme yapan Zonguldak Ereğli Spor Başkan Yardımcısı Uğur Kocaman anlaşmanın sağlandığını belirtti.

Kulübün resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “Kulübümüz Antrenör Necat BAKAN ile anlaşmıştır. Başkan Yardımcısı Uğur Kocaman ile yapılan görüşme olumlu sonuçlanmıştır. Antrenör Necat Bakan’a ailemize hoş geldin diyor, başarılar diliyoruz” denildi.

Bilindiği üzere Antrenör Necat Bakan ligde düşme tehlikesi yaşayan Düzce Süper Amatör Lig takımlarından Kabalakspor’da görev almış ve 5’te 5 yaparak takımı ligde tutmayı başarmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL