Eğitim Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

ZBEÜ’den Türkiye’de Tersane İşletmeciliği ve Gemi İnşa Sektöründe Gelişen Fırsatlar konferansı

Açıklama şöyle: Üniversitemiz Denizcilik Fakültesi öğrenci ve mezunlar derneği BÜDEMDER ve Denizcilik Fakültemizin ev sahipliğinde “Türkiye’de Tersane İşletmeciliği ve Gemi İnşa Sektöründe Gelişen Fırsatlar” konulu konferans gerçekleştirildi. Konferansa Denizcilik Fakültesi..

ZBEÜ’den Türkiye’de Tersane İşletmeciliği ve Gemi İnşa Sektöründe Gelişen Fırsatlar konferansı

Açıklama şöyle:

Üniversitemiz Denizcilik Fakültesi öğrenci ve mezunlar derneği BÜDEMDER ve Denizcilik Fakültemizin ev sahipliğinde “Türkiye’de Tersane İşletmeciliği ve Gemi İnşa Sektöründe Gelişen Fırsatlar” konulu konferans gerçekleştirildi.

Konferansa Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adnan Topuz, Denizcilik Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ersin Açıkgöz Denizcilik Fakültesi öğretim elemanları ile BÜDEMDER Yönetim Kurulu Başkanı ve Arş. Gör. Dr. Umur Bucak katılım sağladı.

Konferansa konuşmacı olarak katılım sağlayan 45., 46., 47. Dönem Gemi Mühendisleri Odası Başkanı ve ART Tersanesi Müdürü Salih Bostancı, öğrencilerle bilgi birikimi ve tecrübelerini paylaştı.

Öğrencilerden gelen soruları da yanıtlayan Bostancı, özellikle pandemi döneminde derinleşen staj sorununun giderilmesi, Türk filosunun geliştirilmesi, Türk tersaneciliğinin önündeki fırsatlar gibi konulara vurgu yaptı.

Konferans teşekkür konuşmalarıyla son buldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL