ZBEÜ Onkoloji bölümü hasta kabulüne başladı

Üniversitenin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Valilik Makamının oluru ile ZBEÜ Hastanesi’ne görevlendirilmesi yapılan Tıbbi Onkoloji Uzm. Dr. Duygu Bayır Garbioğlu hasta kabulüne başladı. ZBEÜ Rektörü Prof. Dr…

ZBEÜ Onkoloji bölümü hasta kabulüne başladı

Üniversitenin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Valilik Makamının oluru ile ZBEÜ Hastanesi’ne görevlendirilmesi yapılan Tıbbi Onkoloji Uzm. Dr. Duygu Bayır Garbioğlu hasta kabulüne başladı.

ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer,  yaptığı açıklamada,  Üniversite Hastanesinin, Batı Karadeniz Bölgesi’nin en donanımlı Onkoloji Merkezi olmasına rağmen Tıbbi Onkoloji uzmanı olmadığı için bölümünde hizmet veremediğini belirterek, şunları kaydetti:

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Zonguldak İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner ve Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan Tosun ile yapılan görüşmeler neticesinde Tıbbi Onkoloji Uzm. Dr. Duygu Bayır Garbioğlu üniversite hastanemizde hizmet vermeye başladı.Yalnızca kanser hastalarının tedavisini değil, kanserden korunma, kanser taraması ve erken tanı uygulamalarını da kapsayan Tıbbi Onkoloji birimimizin etkin hale getirilmesi sürecindeki değerli katkılarından dolayı Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz, Sayın İl Sağlık Müdürümüz Ertuğrul Güner ve Sayın Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimimiz Hasan Tosun’a en içten teşekkürlerimi sunarım.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL