Devrek Manşet Zonguldak

Zabıta Denetimleri Sıklaştırdı

Devrek Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerini sıklaştırdı. Ekipler ilçede faaliyette bulunan tüm işyerlerinde ruhsat, temizlik ve hijyenik olup olmadıklarına yönelik denetimlerini sürdürüyor. Kurallara uymayan esnaf hakkında işlem yapan Devrek Belediyesi..

Zabıta Denetimleri Sıklaştırdı

Devrek Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimlerini sıklaştırdı. Ekipler ilçede faaliyette bulunan tüm işyerlerinde ruhsat, temizlik ve hijyenik olup olmadıklarına yönelik denetimlerini sürdürüyor. Kurallara uymayan esnaf hakkında işlem yapan Devrek Belediyesi Zabıta ekipleri, işyeri sahiplerine uyarılarda bulundu.
Öte yandan Belediyemiz Zabıta Ekipleri, Devrek İlçe Tarım Müdürlüğü Ekipleriyle birlikte işyerlerinde son kullanma tarihi geçmiş ürün olup olmadığını kontrol etti.
Bir işyerinde son kullanma tarihi geçmiş ürünlerin satıldığını tespit eden Belediyesimiz Zabıta ve İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri tutanak tuttu.
Belediye olarak sık sık denetimlerde bulunduğunu hatırlatan Devrek Zabıta Müdürü Ahmet Secer Sarı, “Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli. İlçemizde gıda satan işletmeleri denetledik, bundan sonra da sık sık denetimlerimizi yapacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL