Güncel Gündem Kdz.Ereğli Manşet Siyaset

Yerel Seçimde Kdz. Ereğli’yi, AK Belediye Yapacağız!

‘Türkiye Yüzyılı Başlıyor’ sloganı ile 2023 Şehir buluşmaları Kdz Ereğli‘de yapıldı. Eski Bağlık Düğün Salonu’nda yüksek katılım ile yapılan kahvaltı programına katılan AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, 2023 seçimine güçlü gireceklerini hedeflerinin ise 2023 seçimleri olduğunu söyledi…

Yerel Seçimde Kdz. Ereğli’yi, AK Belediye Yapacağız!

‘Türkiye Yüzyılı Başlıyor’ sloganı ile 2023 Şehir buluşmaları Kdz Ereğli‘de yapıldı.

Eski Bağlık Düğün Salonu’nda yüksek katılım ile yapılan kahvaltı programına katılan AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu2023 seçimine güçlü gireceklerini hedeflerinin ise 2023 seçimleri olduğunu söyledi.

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, ilk yerel seçimde Kdz. Ereğli Belediyesi’ni ‘ak belediye’ yapacaklarını söyledi.

2024 Yerel Seçiminde, Kdz. Ereğli Ak Belediye Olacaktır

Salondaki kalabalıktan dolayı mutluluğunu dile getiren Başkan Saffet Bozkurt, “Bugünkü bu tablo 2023’ün ayak sesleri olarak algılanabilecek bir tablodur. İnşallah 2024 yerel seçiminde Ereğli’de ak belediyeciliği olacağının inancıdır bu tablo.

2023’te Cumhurbaşkanımızı Tekrar Külliyeye Yollayacağız

Partimiz sağlık, ekonomi, ulaşımda; her türlü alanda binlerce hizmeti devreye soktu. Bunları saatlerce saysak anlatmakla bitiremeyiz. Yapacaklarımızı da saatlerce anlatsak bitiremeyiz. Bu noktada Sayın Cumhurbaşkanımıza binlerce kez teşekkür ediyoruz. İnşallah bundan sonra ki süreçte, 2023’te Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ı tekrar külliyeye yollayacağız” ifadelerini kullandı.

Recep Tayyip Erdoğan’la inşallah Türkiye çok daha büyüyecek

AK Parti MKYK Üyeliği yapmış 25. 26. ve 27. dönem Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu da, partililere seslenişinde, “Türkiye Buluşmaları kapsamında Ereğli’mizde gerçekleştirdiğimiz bu güzel buluşmayı, coşkulu katılımınız ile bize moral ve motivasyon verdiğiniz için hepinize teşekkür ederim” dedi.
Konuşmasında ‘Büyük Türkiye’ vurgusu yapan Recep Uncuoğlu şunları söyledi:

2023 ve 2024 seçimlerinin önemine ve mutlaka kazanılması gereğine vurgu yaparak “parti içindeki tüm kırgınlıklar, dargınlıklar bir yana 2023 seçimleri bir yana” dedi.

Kdz. Ereğli’mizi de AK Parti Belediyeciliği İle de Buluşturacağız

2023’ün artık ne anlama geldiğini biliyoruz, ne kadar önemli olduğunu biliyoruz kazanmak için ne kadar çok sebep var gördük, biliyoruz, yaşıyoruz dünya yangın yeri. Maalesef etrafımız hep savaş coğrafyası. Bizim güçlü olmamız lazım, ayakta durmamız lazım.

Cumhurbaşkanımızın iradesiyle yola devam etmemiz lazım. Hepinizin ayağına sağlık bu salonu böyle doldurdunuz, inşallah teşkilatlıları da sandıkları da böyle dolduracağız ve inşallah ilçe başkanımızın da altını çizdiği gibi ‘Kdz. Ereğli’mizi de AK Parti belediyeciliği ile de buluşturacağız” diye konuştu.

Recep Uncuoğlu’nun Kdz. Ereğli ziyaretleri gün boyu süreceği belirtilirken,  AK Parti camiasının kadını, genci, erkeği, eski yeni başkanları, ilçe teşkilatları ile buluştuğu kahvaltıda aşırı kalabalıktan dolayı izdiham yaşandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL