Kdz.Ereğli’de uyuşturucu operasyonu: 13 gözaltı

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 3 -6 Ekim tarihileri arasında il merkezi ve Kdz. Ereğli ilçesinde gerçekleştirilen uygulamda 17 şüpheli yakalandı. Uygulama kapsamında bir miktar uyuşturucu madde ile uyuşturucu..

Kdz.Ereğli’de uyuşturucu operasyonu: 13 gözaltı

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 3 -6 Ekim tarihileri arasında il merkezi ve Kdz. Ereğli ilçesinde gerçekleştirilen uygulamda 17 şüpheli yakalandı. Uygulama kapsamında bir miktar uyuşturucu madde ile uyuşturucu hap ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre; Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü 3 Ekim 2022 – 6 Ekim 2022 tarihleri arasında İl Merkezi ve Kdz. Ereğli İlçesinde uygulama gerçekleştirdi.

İl Merkezinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 4 şüpheli şahıs yakalandı. Uygulama kapsamında 1 gram uyuşturucu madde ve 2 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. S.Ö, İ.A, U.T. ve O.D. isimli şüpheli şahıslara uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanmak suçundan adli işlemler yapıldı.

Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Yunus ekipleri ile Çarşı ve Mahalle Bekçileri tarafından 13 şüpheli şahıs yakalandı. Uygulama kapsamında 5 gram uyuşturucu madde, 2 adet uyuşturucu hap ve 2 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. B.D, O.A, G.D, S.G, O.C.B, İ.E, İ.O.E, Ş.G, D.Ö, S.T, A.K, Y.K. ve M.D. isimli şüpheli şahıslara uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanmak suçundan adli işlemler yapıldı.

M.D. isimli şüpheli şahıs hakkında yakalama emri olduğu tespit edilerek Kdz. Ereğli Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL