Kdz.Ereğli Manşet Spor Zonguldak

Türkiye şampiyonluğu için yola çıkıyorlar

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL) Batı Karadeniz bölge şampiyonu Kdz. Ereğli Zafer Men Masteler Takımı, Türkiye Şampiyonası için yarın Antalya’nın Side ilçesine gidecek. 21 kişilik kafile yarın ki..

Türkiye şampiyonluğu için yola çıkıyorlar

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL) Batı Karadeniz bölge şampiyonu Kdz. Ereğli Zafer Men Masteler Takımı, Türkiye Şampiyonası için yarın Antalya’nın Side ilçesine gidecek.

21 kişilik kafile yarın ki yolculuk öncesi Keleşler Park Otel’deki akşam yemeğinde bir araya geldi.
TSO Başkanı Arslan Keleş’in ev sahipliği, Kulüp Başkanı Turgut Tanyıldız, Takım kaptanı Murat Sesli, CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul, Kdz. Ereğli Belediye Meclis Üyesi Sertan Kuzu, Bozkuşlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bozkuş, DYP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Danışmaz’ın da aralarında bulunduğu oyuncu kadrosu zorlu şampiyona öncesi akşam yemeğinde moral depolarken, şampiyonanın önemi üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.

Ereğli temsilcisi şampiyonada ilk maçını Iğdır idmanyurdu ile oynayacak. Temsilcimizin grubundaki diğer takımlar Iğdır Milasgücü ve Çaycuma veteran. 16 takımın katılımı ile 4 ayrı grupta oynanacak şampiyonada ilk iki sırayı alan takımlar çapraz eşleşme ile yoluna devam edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL