Gündem Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şubesi yeni hizmet binasında

Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şube Başkanı Kürşat Yağız, Kızılay Ereğli Şubesi’nin ilçe merkezindeki 27 Mayıs Caddesi’nde ki yeni binasında hizmete girdiğini söyledi. Bölge halkına kolay ulaşılabilir ve modern bir binada..

Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şubesi yeni hizmet binasında

Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şube Başkanı Kürşat Yağız, Kızılay Ereğli Şubesi’nin ilçe merkezindeki 27 Mayıs Caddesi’nde ki yeni binasında hizmete girdiğini söyledi.

Bölge halkına kolay ulaşılabilir ve modern bir binada hizmet vermek için bir süredir devam eden çalışmalarını tamamladıklarını ve yeni binada hizmete başladıklarını ifade eden Yağız “Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şubesi olarak göreve geldiğimiz ilk günden bu yana bölge halkımıza 7’den 70’e herkese en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Bu anlamda yeni dernek binamızı ilçe merkezinde 27 Mayıs Caddesi üzerinde kiralayarak tüm tefrişatını tamamladık ve daha modern bir ortam hazırladık. Bir iyilik hareketi olan Türk Kızılayı ailesi olarak bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada toplumun her kesimini kucaklayarak, elimizdeki tüm imkanları kullanacağız. Yeni hizmet binamızın Ereğli’mize ve tüm bölge halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. Yeni binamızın tefrişatında destek olan herkese ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL