Gündem Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

TSO Başkanları AK Parti Milletvekilleri ile bir araya geldi

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Zonguldak ve ilçelerindeki TSO Başkanları ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet..

TSO Başkanları AK Parti Milletvekilleri ile bir araya geldi

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Zonguldak ve ilçelerindeki TSO Başkanları ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar ile bir araya geldi.

TBMM Toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş’in yanı sıra AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu , Hamdi Uçar, Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir ile Devrek TSO Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu katıldı.

Toplantıda Kdz. Ereğli ve diğer TSO Başkanları tarafından Zonguldak ve ilçelerinde BAKAP projesinin hayata geçirilmesi, Zonguldak’ın Avrupa Birliği Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPARD) Kapsamına alınması, Zonguldak’ta Denizde Kafes Balıkçılığı yöntemi ile Türk somonu üretimi, Kdz.Ereğli 2.Etap Organize Sanayi Bölgesi kurulumu, Gökçebey/Devrek OSB alanının büyümesi, Filyos Limanı’nın İşletme Modeli ile İlgili beklentiler, cazibe merkezleri programına alınması beklentileri, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) desteği ile Sera OSB’ye Arge / Model Fabrika Kazandırılması, Filyos Limanının İşletme Modeli ile ilgili beklentileri, rödevanslı kömür sahaların koşullarının iyileştirilmesi için beklenen Cumhurbaşkanlığı kararı ve kanun değişikliği beklentileri milletvekillerine anlatılarak destek istendi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL