Eğitim Zonguldak

TPAO ve TP-OTC’den BEÜ’ye ziyaret

Konuyla ilgili BEÜ’den yapılan açıklama ÅŸöyle: Üniversitemiz ile imzaladıkları protokolün ardından Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Åženol Hakan KutoÄŸlu ve Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal eÅŸliÄŸinde Üniversitemizi gezen TPAO ve TP-OTC..

TPAO ve TP-OTC’den BEÜ’ye ziyaret

Konuyla ilgili BEÜ’den yapılan açıklama şöyle:

Üniversitemiz ile imzaladıkları protokolün ardından Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu ve Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal eşliğinde Üniversitemizi gezen TPAO ve TP-OTC yetkilileri, birimlerimiz hakkında bilgilendirildi.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (ARTMER), Tıp Fakültesi, Hastane ve Mühendislik Fakültesi Laboratuvarları’na ekip olarak yapılan incelemelerde karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

Birimlerin gezilmesinin ardından Tahir Karauğuz Konferans Salonunda, Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’in de katılımıyla TP-OTC yetkilileri ve Üniversitemiz akademisyenleri tarafından sunumlar yapıldı. Toplantıda iki kurum arasında gerçekleştirilebilecek projeler ve bu konuda gerekli koordinasyonun nasıl sağlanacağı konuları ele alındı.

Yaklaşık 2 saat süren program toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL