Manşet Siyaset Zonguldak

Tışkaoğlu, Cumhurbaşanı ile görüştü

İş insanı ZONSİAD Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelerek görüşme sağladı ve konu hakkında şu açıklama yapıldı. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bilgi ve..

Tışkaoğlu, Cumhurbaşanı ile görüştü

İş insanı ZONSİAD Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelerek görüşme sağladı ve konu hakkında şu açıklama yapıldı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanlığınca geliştirilen, AK Parti teşkilatlarının birbirleriyle olan iletişimlerini, organizasyon ve koordinasyon süreçlerini yönetebilmelerine imkan sağlayacak AK Parti’M mobil uygulaması ve dijital platformu, 5 Ocak’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde düzenlenen, AK Parti İl Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanları’nın katılımıyla organize edilen programla tanıtıldı. AK Parti Zonguldak Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı olarak programa iştirak eden AK Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Nejdet Tıskaoğlu, etkinlik sonrası Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelerek, kendisi ile gündemde yer alan konular ve çalışmalarıyla ilgili görüşme sağladı. Sayın Erdoğan’ı tekrar görmekten müşerref olduğunu ifade eden Tıskaoğlu, sözlerine “Bu vesile ile Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’a teknolojik gelişmeleri bilfiil takip edip bu alanda etkin ve verimli projeleri hayata geçiren partimiz adına büyük muvaffakiyetler elde edeceğimizden şüphemizin olmadığı 2023 senesi için, Türkiye Büyük Millet Meclisinde en yüksek milletvekili sayısı ile yeniden iktidar olacağımız sağlık, başarı ve huzur dolu güzel bir yıl diliyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL