Asayiş Çaycuma Genel Manşet Zonguldak

Taşeronda taş,sopa ve demirlerle kavga, sayı 100’e ulaştı

23 çalışanı daha taş, sopa ve demirler ile kavgaya dahil olmuş, sayı 100 civarına ulaşmıştır. Zonguldak Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, bir taşeronda yaşanan kavgaya jandarmanın müdahale etmek zorunda..

Taşeronda taş,sopa ve demirlerle kavga, sayı 100’e ulaştı

23 çalışanı daha taş, sopa ve demirler ile kavgaya dahil olmuş, sayı 100 civarına ulaşmıştır.

Zonguldak Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, bir taşeronda yaşanan kavgaya jandarmanın müdahale etmek zorunda kaldığını bildirdiği açıklamasında kamuoyunu şöyle bilgilendirdi:

1. Zonguldak Çaycuma Filyos limanı ve endüstri bölgesi şantiye alanında iş yapan alt taşeron firmanın 4 çalışanı arasında iş anlaşmazlığı nedeniyle başlayan sözlü tartışmanın büyümesi sonucunda yine aynı taşeron firmanın 23 çalışanı daha taş, sopa ve demirler ile kavgaya dahil olmuş, sayı 100 civarına ulaşmıştır.

2. Jandarma Komutanlığı görevli kolluk personeli tarafından gerekli müdahale edilerek olay kontrol altına alınmıştır.

3. Kavgaya karışan tüm şahısların gün içerisinde çalışma fesih işlemlerinin yapılacağı ve herhangi bir sebeple iş sahasına alınmayacakları bilgisi elde edilmiştir.

4. Jandarma Komutanlığınca Takviye Tim ve personel sevk edilmiş olup, çalışma sahası içerisinde gerekli tedbirler alınmıştır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL