Güncel Kdz.Ereğli Manşet

Sizin Derdinizle Dertlenenler Sizi Anlar, Size Sahip Çıkar!..

CHP’nin önceki dönem Zonguldak Milletvekili Adaylarından Kdz. Ereğli Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık, mahalle ve köy ziyaretlerini sürdür Neriman Posbıyık, gezi ve ziyarete ilişkin sosyal medya paylaşımında şu ifadelere yer..

Sizin Derdinizle Dertlenenler Sizi Anlar, Size Sahip Çıkar!..

CHP’nin önceki dönem Zonguldak Milletvekili Adaylarından Kdz. Ereğli Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık, mahalle ve köy ziyaretlerini sürdür

Sizin Derdinizle Dertlenenler Sizi Anlar, Size Sahip Çıkar!..
Neriman Posbıyık, gezi ve ziyarete ilişkin sosyal medya paylaşımında şu ifadelere yer verdi
‘Kdz. Ereğli Kadın Gücü olarak köy ve mahalle ziyaretlerinde bu hafta Kızılca Köyündeydik…
Güzel kadınlarımızın hazırlamış olduğu yöresel yemekler ile birlikte keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Onlarla birlikte olmak beni çok mutlu etti. Misafirperverlikleri için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Halil beyle yıllardır kırsalda ve köylerde olduk. Halil beyle 25-30 senedir kapı kapı gezip her haneye uğradık. Sizi anlayan Halil Beyin Ereğli aşkı,bende de var.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, Zonguldak‘ı Ereğli‘yi kalkındırmak için, mutlaka güçlü bir sesin, halkla iç içe olan bizler gibi sizlerin dertleriniz iyi bilen kişiler ancak size destek olur. Biz kadınlarımızın hep yanında olduk, olmaya devam eceğiz.’
Öte yandan Neriman Posbıyık’a CHP’li Belediye Meclis Üyeleri Yaşare Aydın ve Gönül Çelik ile Kdz. Ereğli Kadın Gücü Koopetaifi Başkan Yardımcısı Safiye Karaarslan da eşlik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL