Gündem Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

Sahilde Yürümek Keyifli Ama Tuvaletler Açık Olursa..

Eşsiz bir sahili bulunan Kdz. Ereğli‘de halk sağlkılı yaşam için sabah ve akşam yürüyüşleri yaparken, tuvalet sıkıntısı yaşıyor. Özellikle sabah erken saatlede sahilde yürüyen vartandaşlar, yürüyüşlerini sosyal medya sayfalarından paylaşırken, umumi tuvaletlerin kapalı olmasından..

Sahilde Yürümek Keyifli Ama Tuvaletler Açık Olursa..

Eşsiz bir sahili bulunan Kdz. Ereğli‘de halk sağlkılı yaşam için sabah ve akşam yürüyüşleri yaparken, tuvalet sıkıntısı yaşıyor.

Özellikle sabah erken saatlede sahilde yürüyen vartandaşlar, yürüyüşlerini sosyal medya sayfalarından paylaşırken, umumi tuvaletlerin kapalı olmasından yakınıyor.

Sahilde yürüyüş yapmanın keyifli olduğunu vurgulan bazı Ereğlililer, ‘Eşsiz sahilde yürüyüş yapmak keyifli. Biz bu keyfi yaşarken, tuvalet ihtiyacımızı gideremenin sıkıntısını yaşıyoruz.

Bu yüzden yürüyüş adeta kabusa dönüşüyor. İlçe merkezi dahil tüm tuvaletler kapalı. Belediye yetkilerimizden bu soruna bir çare bulmalarını bekliyoruz. Birçok kişi de aynı dertten muzdarip’ sözleriyle sosyal medya sayfalarından paylaşımlarda bulunuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL