Recep Tayyip Erdoğan’dan, Kdz.Ereğli-Devrek-Yoluna Talimat!…

Recep Tayyip Erdoğan’dan, Kdz.Ereğli-Devrek-Yoluna Talimat!… Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Muammer Avcı, başkan olmadan önce de hızlanması için girişimlerde bulunduğu Zonguldak-Devrek-Ereğli karayoluyla ilgili müjdeli haberi sosyal medya hesabından paylaştı. Başkan Muammer Avcı’nın geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep..

Recep Tayyip Erdoğan’dan, Kdz.Ereğli-Devrek-Yoluna Talimat!…
Recep Tayyip Erdoğan’dan, Kdz.Ereğli-Devrek-Yoluna Talimat!…
Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Muammer Avcı, başkan olmadan önce de hızlanması için girişimlerde bulunduğu Zonguldak-Devrek-Ereğli karayoluyla ilgili müjdeli haberi sosyal medya hesabından paylaştı.
Başkan Muammer Avcı’nın geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bizzat ilettiği Zonguldak-Devrek-Ereğli karayolunun yavaş ilerlemesi sorunu çözüme kavuşuyor.
Başkan Muammer Avcı’nın görüşmesinin ardından, Ulaştırma Alt yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’ nun takipleri ile iş makinası sayısı iki katına çıkartıldı.
“ZONGULDAK-DEVREK-EREĞLİ KARAYOLUNDAN MÜJDELİ HABER…
Bayburt grup yönetim kurulu başkanı Sn. Abdurrahman Şentürk bey ve heyeti, İl Başkanlığımızı ziyaret ettiler. Bilindiği üzere 27.09.2022 tarihinde Genel merkezimizde gerçekleştirdiğimiz, İl Başkanları toplantısında, Zonguldak- Devrek arası ve Devrek Ereğli yolu çalışmalarında yıllardır arzu ettiğimiz neticeyi alamadığımız ve yine Zonguldak-Devrek arasında halen 22 km. Bitüm alaşımlı sathi kaplama asfaltın tamamlanmadığı yönündeki talebimizi, Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bizzat aktarmıştık.
Görüşmemizin ardından, Ulaştırma Alt yapı Bakanımız Sn. Adil Karaismailoğlu’ nun takipleri ile, bugün konu İle alakalı bizleri ziyarete gelen Bayburt grup Yönetim kurulu Başkanı Sn. Abdurrahman Şentürk bey, Devrek-Ereğli yolu arasında çalışan ekip ve iş makinesi sayısında artırıma gittiklerini, çalışmada 6 adet olan Ekskavatör İş makine sayısını, an itibari ile 12 adete çıkarttıklarını, ve en yakın zamanda Zonguldak-Devrek arası asfalt serimi çalışmalarına başlayacaklarını ifade ettiler.
Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, konunun tüm teşkilatlarımız İle, yakınen takipçisi olacağımızı Zonguldak halkımıza arz ederiz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL