Gündem Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

Özcan: “Oy avcılığı için ilkelerimizden asla taviz vermeyeceğiz”

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Niyazi Özcan yazılı bir açıklama yaparak; oy devşirmek için ilkelerinden vazgeçmeyeceklerinin altını çizdi. Açıklama şöyle: Kdz.Eregli TSO’nun değerli üyeleri, Malumunuz olduğu üzere, Ticaret..

Özcan: “Oy avcılığı için ilkelerimizden asla taviz vermeyeceğiz”

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Niyazi Özcan yazılı bir açıklama yaparak; oy devşirmek için ilkelerinden vazgeçmeyeceklerinin altını çizdi.

Açıklama şöyle:

Kdz.Eregli TSO’nun değerli üyeleri,
Malumunuz olduğu üzere, Ticaret ve Sanayi Odamızı daha iyi bir konuma getirmek, sanayici ve tüccarımızın hakkını korumak ve yeni iş alanları açmak için talip olduğumuz Kdz.Eregli TSO yönetimi seçimlerinde son viraja girmiş bulunuyoruz.

Bir önceki seçimin hemen akabinde başlattığımız çalışmalarımızda, neler yapılması gerektiğini, projelerimizi ve gerçekleştirmek istediğimiz katma değeri yüksek işleri, 4 senedir fırsat buldukça sizlere anlatmaya çalıştık. Bize inanan, aynı düşünce ve değerlere sahip, katkıda bulunmak isteyen arkadaşlarla beraber yürüdüğümüz bu yolda, sizlerden gelen talepler ve temsilci önerileri sonrası ekibimizi oluşturduk.

Her seçimde olduğu gibi, bu seçimlerde de hizmete talip gruplar olduğu gibi, bu gruplara açık desteğini açıklayan kuruluşlar, şirketler veya şahıslar olabilir. Bu durum yadsınamaz bir gerçektir..

Hizmete talip olan ben ve yönetimim, tüm TSO üyelerine ve Kdz.Ereğli halkına yapacağımız hizmetleri ve projelerimizi açıklarken; aynı zamanda olmazsa olmaz ilkelerimizin de üstünden geçerek; bu ilkeleri benimseyen tüm şahıs ve gruplarla beraber yürümenin doğruluğuna inanıyoruz.

Oy avcılığı için bu ilkelerden asla taviz vermeyeceğimizin bilinmesini istiyoruz!..

Seçmene şirin gözükmenin sahteliğinden sıyrılarak; herkes istediği grubu desteklemekte serbesttir..

Bizler için Türk adet ve gelenekleri yol haritası olmuştur. ‘Gelene, gelme’ denmez adetiyle yolumuza sımsıkı devam ederken; her kim için olursa olsun, bu yolda ilkelerimizi çiğneyerek; destek istemek gibi bir girişimimiz olamayacağını tekrar hatırlatırız.

Bu kutsal yolda, başta Kdz.Ereğli olmak üzere; iş dünyasına fayda sağlayacağımıza inanan, bizlere güvenen, projelerimize destek veren herkesin oyuna talip olduğumuzun altını çizer; kamuoyuna sevgi ve saygılarımızı sunarız..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL