Alaplı Manşet Politika Zonguldak

MHP Genel Merkezinden Alaplı Çıkarması

MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem, Parti Merkez Karar Yürütme (MKY) Üyeleri Murat Kotra ve Afşin Birben ile kalabalık bir partili grubu tarafından Alaplı İlçesinde “Adım Adım 2023 İlçe İlçe anlatma..

MHP Genel Merkezinden Alaplı Çıkarması
MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem, Parti Merkez Karar Yürütme (MKY) Üyeleri Murat Kotra ve Afşin Birben ile kalabalık bir partili grubu tarafından Alaplı İlçesinde “Adım Adım 2023 İlçe İlçe anlatma ve Aydınlatma” programı kapsamında esnaf ziyareti gerçekleştirildi.
Alaplı İlçesinde “Adım Adım 2023 İlçe İlçe anlatma ve Aydınlatma” programı kapsamında esnaf ziyareti gerçekleştirilen Ethem, yağmura rağmen esnafları tek tek ziyaret ederek sorun ve isteklerini dinledi.
ÜLKÜ OCAKLARI YENİ YERİNDE…
Ardından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alaplı İlçe Başkanı Erol Oktay parti binasında ziyaret eden Ethem ve beraberindekiler son olarak Alaplı Ülkü Ocaklarının yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi.
Gerçekleşen ziyarette vekil ve MYK Üyelerine MHP Zonguldak İl Başkanı Varol Demirköse Zonguldak Ülkü Ocakları Başkanı Gökmen Karaali, AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Yaşar Karacan ve yönetim kurulu üyeleri, Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanı Mithat Mandacı, Alaplı Ülkü Ocakları Başkanı Hasan Ören, İsmail Öztürk, TES Başkanı Soner Arslanoğlu ile kalabalık partili grubu hazır bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL