Gündem Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

KIŞLA ‘NİYAZİ ÖZCAN’ DEDİ

Kdz. Ereğli TSO Başkan adayı Niyazi Özcan, seçim gezileri kapsamında Kışla Sanayi sitesindeki esnafları ziyaret etti. Yaklaşık 300 esnafın kapısını çalan Özcan; “Değişime az kaldı. Hep birlikte Ereğli’yi şahlandıracağız”, dedi…

KIŞLA ‘NİYAZİ ÖZCAN’ DEDİ


Kdz. Ereğli TSO Başkan adayı Niyazi Özcan, seçim gezileri kapsamında Kışla Sanayi sitesindeki esnafları ziyaret etti. Yaklaşık 300 esnafın kapısını çalan Özcan; “Değişime az kaldı. Hep birlikte Ereğli’yi şahlandıracağız”, dedi.
01.10.2022 Cumartesi günü yapılması planlanan Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin favori adayı olan Niyazi Özcan, saha gezilerine hız kesmeden devam ediyor.


Meclis ve komite üyeleri Şeref Aksoy, İsmail Kaya, İsmail Işıkçelik, Tarık Latif, Seçkin Turhan, Ahmet Karayel, Savaş Karakaş, Ahmet Fikri Kızmaz, Emre Kızmaz, Asım Doğan, Süleyman Köse, Bora Topal, Emrah Öztürk, Zafer Gülhan, Mahir Akbaba, Fevzi Likoğlu, Tansu Pehlevan, Şaban Bayrak, Mehmet Kızmaz ile birlikte Kışla Sanayi sitesindeki esnaflarla bir araya gelen Başkan adayı Özcan; mevcut TSO Başkanı Arslan Keleş’in bugüne kadar herhangi bir kalıcı projeye imza atamamış olmasının Ereğli için bir kayıp olduğunun altını çizerek; sanayi esnafından projelerini gerçekleştirmek için oy istedi.


“EREĞLİ 4,5 YIL KAYBETTİ.. ARTIK ZAMANIMIZ KALMADI”
Arslan Keleş başkanlığında geçen 4,5 senenin Ereğli için bir kayıp olduğunun altını çizen Özcan; “Değerli kardeşlerim. TSO’nun resmi internet sitesinde bile en ufak bir proje açıklaması yok. Çünkü projeleri yok. Ereğli Keleş döneminde çok şey kaybetti. Birçok fırsat değerlendirilmedi, yada değerlendirilemedi. Kurumlarla kavga etmeyi kendisine lütuf saydılar. Ama artık değişim vakti geldi. Kdz.Ereğli’de ticaret, sanayi ve üretim kırmızı çizgimizdir. 2500 kişiye istihdam sağlamayı hedeflediğimiz projelerimiz ile birlikte önümüzdeki günlerde kamuoyunun, sizlerin önüne çıkacağız.”, dedi.


“AMACIMIZ ÜRETİCİYİ YERMEK DEĞİL, DESTEKLEMEK”
Özcan, Kdz.Ereğli’de üreticinin desteklenmesi gerektiğini belirterek; “Ufak olsun, büyük olsun farketmez. TSO’nun görevi şartlar ne olursa olsun, üreticiyi desteklemektir. O’nu yermek, huzursuz etmek sadece Ereğli’ye kaybettirir. Bu bilinçle çalışmak ve yolumuza devam etmek bizim asli görevimizdir.”, şeklinde konuştu..

 

       

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL