Asayiş Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

Kendilerini Savcı,Polis ve Asker Süsü Veren Dolandırıcılar, Ereğli Polisinden Kaçamadılar!..

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Kdz. Ereğli KOM Grup Amirliği Polisi, Ereğli’de kendisini Savcı/Polis/Asker olarak tanıtan kişilerin dolandırıcılık suçunu işlediğine yönelik istihbari bilgiler elde etti. Şüpheli 2 kişiyi takibe alan polis, bu kişilerin 74 yaşındaki yaşlı bir mağduru,..

Kendilerini Savcı,Polis ve Asker Süsü Veren Dolandırıcılar, Ereğli Polisinden Kaçamadılar!..

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Kdz. Ereğli KOM Grup Amirliği Polisi, Ereğli’de kendisini Savcı/Polis/Asker olarak tanıtan kişilerin dolandırıcılık suçunu işlediğine yönelik istihbari bilgiler elde etti.

Şüpheli 2 kişiyi takibe alan polis, bu kişilerin 74 yaşındaki yaşlı bir mağduru, telefonla arayarak suça karıştığını bu nedenle evinde bulundurduğu altınları almaları gerektiğini söyledi.

Yaşlı mağrurun, telefonda evinde 70 gram altın ve 5 çeyrek altın bulundurduğunu söylemesi üzerine şüpheli kişiler evde bulunan ziynet eşyalarını almaya geleceklerini bildirdiler.

Yaşlı adamın evinde tertibat alan polis, şüpheli İ.Ü ve M.B isimli kişileri altınları almaya geldikleri esnada suçüstü yapılarak yakalarak adli işlem başlattı. (Kapak Foto-Arşiv)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL