Kdz.Ereğli Manşet Politika

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adını, Bölgemizde Duyuracağım!…

Safiye Karaarslan; ‘Kemal KılıçdaroÄŸlu’nun ismini bölgemizde en güzel ÅŸekilde temsil ederek duyuracağım’… ‘Kemal KılıçdaroÄŸlu Gönüllüleri’ Batı Karadeniz Sorumlusu Safiye Karaarslan, CHP Genel Merkezi’nde yaptığı ziyaretlerde CHP Lideri Kemal KılıçdaroÄŸlu’nun Özel Danışmanı Recep Cengiz ve Genel BaÅŸkan danışmanı..

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adını, Bölgemizde Duyuracağım!…

Safiye Karaarslan; ‘Kemal Kılıçdaroğlu’nun ismini bölgemizde en güzel şekilde temsil ederek duyuracağım’…

‘Kemal Kılıçdaroğlu Gönüllüleri’ Batı Karadeniz Sorumlusu Safiye Karaarslan, CHP Genel Merkezi’nde yaptığı ziyaretlerde CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Özel Danışmanı Recep Cengiz ve Genel Başkan danışmanı Avukat Ahmet Nazif Yücel ile görüştü.Gerçekleşen ziyarette, şu ana yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Safiye Karaarslan, bundan sonraki çalışmalar hakkında da bilgiler aktardı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun İsmini Bölgemizde Duyuracağım

Safiye Karaarslan “Genel merkezimizde Genel Başkanımızın Özel Danışmanı Recep Cengiz ve Genel Başkan danışmanı Avukat Ahmet Nazif Yücel beyefendi ile güzel geçen görüşmeler yaptık.

Batı Karadeniz bölgesi ile ilgili olarak çalışma planlarımızı ve programlarımızı yaptık. Bölge olarak başlattığımız çalışmalarımızı hızını arttırarak devam edeceğiz. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ismini bölgemizde en güzel şekilde temsil ederek duyuracağım” dedi.

Millet İttifakı’nın Adayı, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Olmalı 

Safiye Kararslan‘Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Yola çıktık, bize katılın’ sloganıyla Millet İttifakı’nın adayının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olması için çalışmalarına başladık.

Genel Merkezimizin teveccühü ile Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Batı Karadeniz bölgesinin başkanı olarak ve ekibimiz ile birlikte Kastamonu, Bartın, Karabük ve Zonguldak illeri ve ilçelerinde gerek teşkilatımız gerekse de halkımız ile görüşerek ülkemizi aydınlık günlere taşımak ve Kemal Kılıçdaroğlu‘nu Cumhurbaşkanı yapmak için tüm gayretimizle çalışıyoruz.

Türkiye’nin 81 ilinde 25 Haziran itibariyle projemize başladık. Gönüllülük esasına dayanan bir çalışma gerçekleştiriyoruz. 3 temel başlık adı altında çalışmalar sürdürüyoruz. Birincisi sandık güvenliği, ikincisi mahalle toplantıları ve organizasyonlar, üçüncüsü ise meslek masaları üzerinde faaliyetleri yürütüyoruz.

Kadınlar Ve Gençler Üzerinde Çok Ciddi Çalışmalarımız Var. 

Halkımız ile Kemal Kılıçdaroğlu‘nu buluşturmak üzere bir dizi proje, çalışma ve etkinlik organize ediyor ve seçim güvenliğine dair altyapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kadınlar ve gençler üzerinde çok ciddi çalışmalarımız var. Kadınlar konusunda mahalle toplantısı yapıyoruz. Mahalle evlerinde kadınlarla toplantılar yapıyoruz.

Sürecin nasıl ilerleyeceğini konuşuyoruz. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu geçtiğimiz süre içerisinde ne kadar tanınır olduğunu görüyoruz. Toplumdaki yanlış bilgileri de gidermek adına ulak gibi önümüzdeki sürecin nasıl şeffaf şekilde ilerleyeceğini göstermeye çalışıyoruz. Bu durum oy oranlarımızı etkileyecek. Şu anda büyüyerek artıyoruz. Seçim zamanına kadar çok ciddi bir farka dönüşeceğine inanıyoruz” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL