Güncel Kdz.Ereğli Manşet

Keleş ve ekibine TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan tam destek

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, yönetim ve meclis üyeleriyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettiği bildirildi.. TSO’dan..

Keleş ve ekibine TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan tam destek

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, yönetim ve meclis üyeleriyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettiği bildirildi..

TSO’dan yapılan açıklama şöyle:

Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve meclis komitesi üyeleri ile birlikte TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ederek ilçeye yapılması planlanan yatırımlarla ilgili olarak istişarelerde bulundu.

Başkan Keleş, Kdz. Ereğli’ye 1. OSB ve yanında bulunan Alaplı OSB’den sonra 2. OSB’yi kurmak için çalışmalara başladıklarını, çevre yolu bağlantıları, kafes balıkçılığı, esnafa verilen kredi desteğinden TSO üyelerinin de yararlandırılması, kamu müteahhitlerine sicil affı getirilmesi gibi bir çok konuda Başkan Hisarcıklıoğlu’ndan destek istediklerini söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL