Manşet

Kdz. Ereğli’deki Siyaset, İş ve Protokol Dünyasını Bir Araya Getiren Düğün!…

Nilgün-Erdoğan Dönmez ailesinin kızı Melike ile Nevim-Cengiz Güneş ailesinin çocukları Okan’ın düğünleri, Gülüç Beldesindeki Büyük Anadolu Ereğli Otel’in Erdemir Salonu’nda gerçekleştirildi. Davetlilerin salona sığmadığı düğün merasiminde salona giren Melik ve Okan çifti, alkışlarla karşılandı. Düğünün ilk dansını başlatan çift, daha sonra..

Kdz. Ereğli’deki Siyaset, İş ve Protokol Dünyasını Bir Araya Getiren Düğün!…

Nilgün-Erdoğan Dönmez ailesinin kızı Melike ile Nevim-Cengiz Güneş ailesinin çocukları Okan’ın düğünleri, Gülüç Beldesindeki Büyük Anadolu Ereğli Otel’in Erdemir Salonu’nda gerçekleştirildi.

Davetlilerin salona sığmadığı düğün merasiminde salona giren Melik ve Okan çifti, alkışlarla karşılandı.

Düğünün ilk dansını başlatan çift, daha sonra kestikleri pastadan bir birlerine ikram etmekten de geri durmadı. Karadeniz Ereğli‘nin sevilen Belediye Meclis Üyesi Cengiz Güneş ile eşi Nevim ise davetlilerle yakından ilgilendi.

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, eşi Neriman Posbıyık, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Niyazi Uğur, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram BaşolAK Parti Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt,

CHP İlçe başkanı Eylem Ertuğ Ertuğrul, MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, AK parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, eski AK Parti Zonguldak Önceki Dönem İl Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Çakır,

Önceki Dönem Kdz. Ereğli Belediye Başkanlarından Murat Sesli, CHP Ereğli İlçe Örgütü Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Üsteğmen Ali Akça, Alaplı Emniyet Müdürü Hakan Çelik, Kdz. Ereğli Belediye Başkan yardımcıları, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Niyazi Özcan,

Balcı Şirketler Grubu Başkanı Yüksel BalcıAK Partili ve CHP’li bazı belediye meclis üyeleri, bazı daire müdürleri, iş dünyasından çok sayıda isim muhtarların da yer aldığı düğünde davetlilere yemek ikramında bulunuldu.

Takı merasiminde uzun kuyruk oluşan düğün etkinliğinin ilerleyen saatlerinde Melike ile Okan, davetlilerle gece boyunca eğlendi.

Medya Ereyli Ailesi olarak, Melike-Okan Güneş Çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL