Asayiş Kdz.Ereğli Manşet

Kdz. Ereğli’de Yaşanan Şiddet ve Zorbalık, Okula Sıçradı!….

Türkiye, Kdz.Ereği Endüstri Meslek Lisesinde 4 öğrenci tarafından akran zorbalığına maruz kalan N.G’yi konuşmaya devam ederken; olaya karıştığı tespit edilen 10 öğrenciye 10’ar gün okuldan uzaklaştırma cezası verildi. Olayı gerçekleştiren..

Kdz. Ereğli’de Yaşanan Şiddet ve Zorbalık, Okula Sıçradı!….

Türkiye, Kdz.Ereği Endüstri Meslek Lisesinde 4 öğrenci tarafından akran zorbalığına maruz kalan N.G’yi konuşmaya devam ederken; olaya karıştığı tespit edilen 10 öğrenciye 10’ar gün okuldan uzaklaştırma cezası verildi.

Olayı gerçekleştiren 16 yaşlarındaki Y. U., C. Y., M. D ve C. E. ise sabah saatlerinde çıkarıldıkları mahkemece serbest bırakıldı.

Olayın idari ve adli yönden soruşturması devam ederken; yargılama sırasında Kdz.Ereğli Adliye’si önünde biriken kalabalık öğrencilere tepki gösterdi.

“CEZALANDIRILACAKLAR”

Öte yandan yaşanan olayın sadece değil ülke geneiinde yaşanmaması temennisinde bulunan Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı,olayı gerçekleştiren öğrencilerin okuldan uzaklaştırıldğını vurguladı.

Kaymakam Mehmet Yapıcı, Kdz. Ereğli‘ye de zarar veren bu tür siddet ve zorbalık olaylarında sorumluların adli ve idari yönden ceza alacağına inandığını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL