Kdz.Ereğli’de Kütüphane Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlanıyor

Kdz. Ereğli’de; Kütüphane Haftası kutlamaları çerçevesinde Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Evlin Görgülü, ‘Pandemide Covid-19’dan korunma ve hijyen’ konulu bir sunum gerçekleştirdi. Her yıl Mart ayının son Pazartesi günü..

Kdz.Ereğli’de Kütüphane Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlanıyor

Kdz. Ereğli’de; Kütüphane Haftası kutlamaları çerçevesinde Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Evlin Görgülü, ‘Pandemide Covid-19’dan korunma ve hijyen’ konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Her yıl Mart ayının son Pazartesi günü başlayan ve çeşitli etkinliklerle sürdürülen Kütüphane Haftasının bu yıl 58’incisi “Kütüphanede Hayat Var” temasıyla Kdz. Ereğli’de kutlanıyor.

Kutlamalar çerçevesinde Kdz. Ereğli İlçe Halk Kütüphanesi’nde Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Evlin Görgülü, ‘Pandemide Covid-19’dan korunma ve hijyen’ konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Bu yıl 58’incisi kutlanan Kütüphane Haftası’nın kütüphanelere ilişkin olumlu çağrışım oluşturmak; kitap, kütüphane ve okuma kültürü konularında toplumsal algıyı yükseltmek ve farkındalık yaratmak için Kdz. Ereğli İlçe Kütüphanesi’nde de çeşitli etkinlikler ile kutlanacağı belirtildi ve etkinliklere tüm ilçe halkı davet edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL