Kdz.Ereğli Manşet Politika

Kdz. Ereğli, Türkiye ile Birlikte Geleceğe Yürüyor!..

Gelecek Partisi, Kdz Ereğli’deki örgütlenmenin ve kuruluşunun birinci yılını kutlarken, Başkan Mehmet Kılıç, ilçedeki beşinci parti olduklarını söyledi. Kdz. Ereğli’nin, Türkiye ile birlikte geleceğe yürüdüğünü hatırlatan Mehmet Kılıç, ‘Ereğli’de Gelecek Var’  dedi. Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanı Mustafa Kutayer ve Teşkilat Başkanın da katıldığı..

Kdz. Ereğli, Türkiye ile Birlikte Geleceğe Yürüyor!..
Gelecek Partisi, Kdz Ereğli’deki örgütlenmenin ve kuruluşunun birinci yılını kutlarken, Başkan Mehmet Kılıç, ilçedeki beşinci parti olduklarını söyledi. Kdz. Ereğli’ninTürkiye ile birlikte geleceğe yürüdüğünü hatırlatan Mehmet Kılıç‘Ereğli’de Gelecek Var’  dedi.
Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanı Mustafa Kutayer ve Teşkilat Başkanın da katıldığı kuruluş yıl dönümü programında partililer bir araya geldi.
Zonguldak ve Ereğli bizim gurur duyduğumuz teşkilatlarımızdan birisi‘ diyen Genel Başkan Ahmet Davutoğlu‘da etkinliğe katılan Mustafa Kutayer’i görüntülü arayarak Mehmet Kılıç başkanlığnda tüm Gelecek Partilileri kutladı.
Mehmet Kılıç’ta, Ahmet Davutoğlu‘na, ‘Biz sizin Ereğli’deki gözünüz kulağınız’ dedi.
Kdz. Ereğli’de üye sayısının 500‘ü aştığına dikkat çeken İlçe Başkanı Mehmet KılıçZonguldak genelinde ilçeler bazında en fazla üyeye Kdz. Ereğli‘nin sahip olduğunu ifade etti.
Zonguldak İl Başkanı Mustafa Kutayer‘de Zonguldak‘ın Türkiye‘deki ilk 3 il arasına girdiğini hatırlaratak, her yönetcinin en az 10 üyelerinde en az 2 üye yapnasıyla birlikte beraberce, ülkenin geleceğine yürüyeceklerini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL