Gündem Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

Kdz. Ereğli Türk Kızılay gönüllüleri kavurma dağıttı

Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şubesi kadın kolları ve gönüllüler ihtiyaç sahibi ailelere kavurma dağıttı. Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şubesi kadın kolları ve gönüllüleri bugün daha önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi..

Kdz. Ereğli Türk Kızılay gönüllüleri kavurma dağıttı

Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şubesi kadın kolları ve gönüllüler ihtiyaç sahibi ailelere kavurma dağıttı.

Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şubesi kadın kolları ve gönüllüleri bugün daha önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine giderek kavurma dağıtımı gerçekleştirdi.

Bu tür yardımları sadece dini bayramlarda değil yıl içerisinde de yaptıklarını ifade eden Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şube Başkanı Kürşat Yağız, bu günde ihtiyaç sahibi ailelere kavurma dağıtıldığını ifade etti.

Başkan Yağız açıklamasında “Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şubesi kadın kolları ve gönüllülerimiz bu gün daha önceden tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelere giderek kavurma dağıttı. Kızılay olarak bizler sadece dini bayramlarda yada belirli günlerde değil yıl içerisinde bu yardımları periyodik şekilde yapıyoruz. Gerek sosyal yardımlar ve gerekse sosyal aktivitelerimizle sürekli halkımızla beraberiz. Bundan sonra da halkımızla birlikte etkinliklerimize ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL