Ekonomi Manşet Zonguldak

Kdz.Ereğli TSO’nun 2.OSB ve Kafes Balıkçılığı projelerine Vali Tutulmaz’dan destek

Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Meclis Başkanı Tasin Tanyıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Serdar Bakkaloğlu, Meclis Başkan Yardımcıları Yavuz Sesli, Zeynep Güven, yönetim kurulu üyeleri Mete Yazıcı, Cem Gül, Ali Özkan, meclis..

Kdz.Ereğli TSO’nun 2.OSB ve Kafes Balıkçılığı projelerine Vali Tutulmaz’dan destek
Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Meclis Başkanı Tasin Tanyıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Serdar Bakkaloğlu, Meclis Başkan Yardımcıları Yavuz Sesli, Zeynep Güven, yönetim kurulu üyeleri Mete Yazıcı, Cem Gül, Ali Özkan, meclis katibi Okan Duru, meclis üyeleri Cenk Koşun, Numan Şen ve Şeref Aslan, Şemsi Durdu ile birlikte Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret ettiler.
Keleş ve ekibine yeni dönemde başarılar dileyen Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, şehrin yararına olan tüm projelerde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada birlikte çalışacaklarını dile getirdi.
2.OSB, Kafes balıkçılığı gibi öncelikli projeler üzerine durulan ziyarette, Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, yeni dönemde genç ve dinamik bir ekiple projelerin hayata geçirilmesi noktasında var güçleri ile çalışacaklarını söyledi. Keleş aynı zamanda Zonguldak Valisi Tutulmaz’a güzel dilek ve desteklerinden ötürü teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL