Güncel Kdz.Ereğli Manşet

Kdz. Ereğli TSO’da nakliye ve otomotiv sektörü masaya yatırıldı

Kdz. Ereğli TSO 4. Meslek Komitesi toplantısı TSO Başkanı Arslan Keleş, komite Başkanı Cevdet Demircan, komite üyeleri Muhammet Topaloğlu, Metin Fidan ve Mert Özler’in katılımı ile TSO toplantı salonunda gerçekleştirildi…

Kdz. Ereğli TSO’da nakliye ve otomotiv sektörü masaya yatırıldı

Kdz. Ereğli TSO 4. Meslek Komitesi toplantısı TSO Başkanı Arslan Keleş, komite Başkanı Cevdet Demircan, komite üyeleri Muhammet Topaloğlu, Metin Fidan ve Mert Özler’in katılımı ile TSO toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş toplantıya ilişkin yaptığı açıklama da “Kdz. Ereğli TSO’da tüm meslek komiteleri kendi sektörlerinde ki sorunları, sektörün gelişmesi ve büyümesi için atılması gereken adımları görüşüyorlar. Bu günde nakliye ve otomotiv sektörünü temsil eden 4. Meslek Komitesi Cevdet Demircan’ın komite başkanlığında toplandı. Özellikle ilçemiz gündeminde olan kantar ve öğrenci servisleri ile ilgili konular görüşüldü. Üyelerimizden gelen sektördeki sorunların nasıl çözüleceği, iki sektöründe ilçemizde büyümesi ve gelişmesi için atılabilecek adımları masaya yatırdık. Ortaya çok farklı öneriler, çok farklı fikirlerde çıktı. Nakliye ve otomotiv sektörünün ilçemize ekonomik katkıları, sağladığı istihdam ve bu ekonomik katkı ve istihdamın nasıl arttırılabileceği konuları üzerinde duruldu. Çok verimli bir toplantı oldu. Tüm meslek komitelerimiz bu toplantılarını artık aralıksız yapacaklar. Ben başta komite başkanı Cevdet Demircan olmak üzere tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL