Kdz.Ereğli Manşet

Kdz. Ereğli TSO Yönetimi, Üyeleriyle İftarda Bir Araya Geldi

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ve yönetim kurulu üyeleri gıda, toptan ve perakende ile hizmet sektöründe faaliyet gösteren üyeleriyle iftar programında bir araya..

Kdz. Ereğli TSO Yönetimi, Üyeleriyle İftarda Bir Araya Geldi

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ve yönetim kurulu üyeleri gıda, toptan ve perakende ile hizmet sektöründe faaliyet gösteren üyeleriyle iftar programında bir araya geldi.

Kdz. Ereğli TSO yönetimi; gıda, toptan ve perakende ile hizmet sektöründe faaliyet gösteren meslek komitesi üyelerine Tims Fabrika’da iftar verdi.

Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ve yönetim kurulu üyeleri misafirlerini kapıda tek tek selamlayarak karşıladı.

Okunan akşam ezanı ile birlikte oruçlarını açan TSO üyeleri, Pestilci Camii İmam Hatibi Nurcahit Candan’ın yaptırdığı yemek duasına eşlik etti.

KELEŞ, “AMACIMIZ BU ŞEHİRDE DAHA FAZA İŞ VE AŞ OLANAĞI SAĞLAMAK”

Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş iftar sonrası masaları tek tek gezerek selamladı. Başkan Keleş iftar programında yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verdi ve “2 bin 650 üyesi olan Kdz. Ereğli TSO’nun ilk iftar programını bu akşam gerçekleştiriyoruz. Beklediğimiz sayı ve katılımı sağlamış olduk. Son iki senedir pandemi nedeniyle bir araya gelemedik, birbirimizden uzak kaldık. Zor zamanlardan geçtiğimiz şu günlerde iş insanları olarak daha çok çalışmaya ve daha çok üretmeye ihtiyacımız var. Bizlerinde sizlerin amaç ve çıkarları doğrultusunda hareket etmek, daha çok çalışma mecburiyetimiz var. Amacımız bu şehri büyütebilmek. Bu şehirde daha fazla iş ve aş olanağı sağlayabilmek. Daha fazla istihdam oluşturarak, bu şehrin nüfusunu artırarak pastadan daha fazla pay almasını sağlayabilmek. Bu amaçla sizler için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Sizlerin de desteği ile bu amaca ulaşacağımızdan hiç kuşkumuz yok. Birçok alanda başladığımız somut projelerimiz var. İnşallah bunlarda yakın zamanda hayata geçtiğinde meyvesini verecek. Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepinize afiyet olsun.”ifadelerine yer verdi.

Başkan Keleş ve yönetim kurulu üyeleri iftar sonrasında TSO üyeleriyle sohbet etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL