Güncel

Kdz. Ereğli Halkı, Depremzedeler İçin Tek Yürek Oldu!…

Merkez üssü KahramanmaraÅŸ’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan Gaziantep, Hatay, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Åžanlıurfa, Adıyaman ve Malatya’da büyük yıkıma yol açan 7.7 ve 7.6 büyüklüÄŸündeki depremler sonrası Kdz. EreÄŸli halkının yaptığı yardımlar tırlara yüklenerek bir bir yola çıkıyor. Kdz…

Kdz. Ereğli Halkı, Depremzedeler İçin Tek Yürek Oldu!…

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan Gaziantep, Hatay, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman ve Malatya’da büyük yıkıma yol açan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler sonrası Kdz. Ereğli halkının yaptığı yardımlar tırlara yüklenerek bir bir yola çıkıyor.

Kdz. Ereğli Belediyesi‘nin AKM’de toplanan yardım malzemelerinin ardından,Türk Kızılayı Kdz.Ereğli Şubesi de deprem bölgesine gönderilmek üzere vatandaşın getirmiş olduğu yardımları toplayıp türüne göre sınıflandırıp çuvallayıp tıra yükleme işlemini gerçekleştirdi.

Kdz. Ereğli İlçe Kaymakamlığı‘nın da Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı‘nın organizesiye Kdz. Ereğli Lisesi Spor Salonunda toplanan yardım malzemeleri de TIR’la bu gece yola çıkacak. Kaymakamlık personeli ile birlikte İlçe Milli Eğitim ve İlçe Müftülüğü çalışanları, öğretmenlerde kampanya için görevlendirildi.

Kaymakamlık personeli sorumluları, vatandaşların duyarlılığına teşekkür ederken, yardım malzenelerinin içine bir kağıda yazılarak  ayrınıtılı bilgi verilmesi çağrısında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL