KDZ. EREĞLİ FOTOĞRAFLARI SERGİSİ AÇILIYOR

Kdz. Ereğli Belediyesi Oyuncak Evi ve KEFSAD tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen Foto Maraton atölyesi ardından düzenlenen “Çocukların Gözüyle Ereğli Fotoğraf Sergisi” 21 Temmuz Perşembe günü saat 15.00’te Yaşlı ve Genç Evi’nde..

KDZ. EREĞLİ FOTOĞRAFLARI SERGİSİ AÇILIYOR

Kdz. Ereğli Belediyesi Oyuncak Evi ve KEFSAD tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen Foto Maraton atölyesi ardından düzenlenen “Çocukların Gözüyle Ereğli Fotoğraf Sergisi” 21 Temmuz Perşembe günü saat 15.00’te Yaşlı ve Genç Evi’nde açılacak.

Kdz. Ereğli Belediyesi Oyuncak Evi ve   Karadeniz Ereğli Fotoğraf Sanatı Amatörleri Derneği’nce (KEFSAD) ortaklaşa gerçekleştirilen Foto Maraton Atölyesi ardından düzenlenen “Çocukların Gözüyle Ereğli Fotoğraf Sergisi” 21 Temmuz Perşembe günü saat 15.00’te Yaşlı ve Genç Evi’nde açılacak.

Fotoğraf Sanatçısı Cemil Rüştü Baykal’ın gözetiminde 9-12 yaş grubu çocuklarla gerçekleştirilen “Şehirde Foto Maraton Atölyesi” Mayıs ayı içinde yapılan şehir turuyla tamamlanmıştı. Çocuklarn Ereğli’nin sokaklarında ve tarihi bölgelerinde çekimler yaparak Oyuncak Evi’ne teslim ettiler. Fotoğraf Sanatçılarının yaptıkları seçim ardından belirlenen fotoğraflarla bir sergi düzenlendi.

21 Temmuz Perşembe günü Yaşlı ve Genç Evi’nde görülebilecek fotoğraflar Festival sonrasında Belediye binasının girişinde sergilenmeye devam edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL