Güncel Kdz.Ereğli Manşet

Kdz. Ereğli DTO’nun Yardım TIR’ı İskenderun’a Gönderildi

İMEAK Karadeniz Ereğli Deniz Ticaret Odası, Kahramanmaraş merkezli, 10 ili etkileyen depremler felaketinin ardından, depremzedelerin yaralarını sarmak amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında, bir tır dolusu malzemeyi İskenderun’a gönderdi. Depremin ardından yaraların sarılması için çalışmalara başlayan Deniz..

Kdz. Ereğli DTO’nun Yardım TIR’ı İskenderun’a Gönderildi

İMEAK Karadeniz Ereğli Deniz Ticaret OdasıKahramanmaraş merkezli, 10 ili etkileyen depremler felaketinin ardından, depremzedelerin yaralarını sarmak amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında, bir tır dolusu malzemeyi İskenderun’a gönderdi.

Depremin ardından yaraların sarılması için çalışmalara başlayan Deniz Ticaret Odası,  üyeleri ve hayırseverlerin katkılarıyla, ısınma, sağlık, hijyen, gıda malzemeleri ve jeneratörlerden oluşan yardım tırını depremin en fazla etkilediği illerden Hatay’ın İskenderun bölgesine gönderdi.

Yardım tırı, tersaneler bölgesinden DTO yöneticileri tarafından uğurlandı. Deniz Ticaret Odası’nın depremzedelerin yaralarının sarılması için yardım ve destek çalışmalarına devam edeceği kaydedildi.

DTO‘dan yapılan açıklamada, “Yardım kampanyasında emeği geçen herkese teşekkür eder, deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL