Gündem Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

Kdz. Ereğli-Devrek Yolu 2023 Öncesi Bitecek!…

Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu,Karadeniz Ereğli’de yıllardır bitmeyen Kdz. Ereğli- Devrek yolunu bitirme sözü verdi. Bakan Adil Karaismailoğlu, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Binasında partililerle buluşmasında şu ifadeleri kullandı;   Ulaştırma yatırımları, ülkemizin heryerde..

Kdz. Ereğli-Devrek Yolu 2023 Öncesi Bitecek!…

Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu,Karadeniz Ereğli’de yıllardır bitmeyen Kdz. Ereğli- Devrek yolunu bitirme sözü verdi.

Bakan Adil KaraismailoğluAK Parti Kdz. Ereğli İlçe Binasında partililerle buluşmasında şu ifadeleri kullandı;

 

Ulaştırma yatırımları, ülkemizin heryerde devam ediyor. Zonguldak’ın en kıymetlisi. Filyos Limanı, Abdülhamit’in 150 yıllık hayaliydi. Zonguldak gaz çıkarmada ülkemize gaz dağlayacak. Kıymeti daha da artan bir ilimiz olacak.

Zonguldak’ın en kıymetlisi olan Karadeniz Ereğli’deyiz. Biliyorum ki, Ereğli-Devrek Yolunu yakından takip ediyorsunuz. Hiç Süpheniz olmasın. O yollar bize emanet. Biz o yolu en kısa zamanda bitireceğiz. İnşallah 2023 yılı öncesi birtmek için de gece-gündüz çalışacağız’ dedi.

Parti binasındaki ziyarete, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başşkanı Av. Saffet Bozkurt, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Cumhurbaşkanı Başdanışması Saadet Oruç, Kadın Kolları Başkanı Fatma Doğru, Gençlik Kolları Başkanı Tunay Berber, AK Parti Zonguldak İl Genel Meclis Üyeleri Ali Kemal Karaca, Temel Engin ve Rıfkı Gültekin, Şoförler Odsası Baikanı Cevdet Civelek, Kdz. Ereğli’nin mahalle ve köy muhtarları, parti yönetimi ve vatandaşlar katıldı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL