Gündem Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

Kdz. Ereğli Denince Akla İlk Erdemir Geliyor!…

İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı,(DTO) Tamer Kıran, İMEAK Batı Karadeniz Bölgesi (Karadeniz Ereğli) Başkanı İrfan Erdem’i ziyaret etti. Azim Otelde üyelerle bir araya gelip toplantı yapan Başkan Tamer Kıran’a Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlık Divanı..

Kdz. Ereğli Denince Akla İlk Erdemir Geliyor!…

İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı,(DTO) Tamer KıranİMEAK Batı Karadeniz Bölgesi (Karadeniz Ereğli) Başkanı İrfan Erdem’i ziyaret etti.

Azim Otelde üyelerle bir araya gelip toplantı yapan Başkan Tamer Kıran’a Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlık Divanı Üyeleri eşlik etti.

Başkan Tamer KıranErdemir’in pandemi döneminde Ereğli’deki deniz acentelerine gösterdiği kolaylık ve yardımlardan dolayı teşekkür ederken, Başkan İrfan Erdem’in girişimleri sonucu acentelerin daha rahat lojistik işi yapabildiğini belirtti.

Kdz. Ereğli Erdemir Limanı hakkında da OYAK yetkilisinden bilgi alan Başkan Tamer KıranEreğli denince akla Erdemir’in geldiğini ifade ederek, Ukrayna-Rusya savaşı yüzünden bölgenin en kritik limanlarından birin de Karadeniz Ereğli olduğunu hatırlattı.

Hükümetin arabuluculuğu ile tahıl koridorunun açılması tüm dünyayı sevindirirken, hükümetle yapılan işbirliğinde de İMEAK DTO’nun oynadığı role dikkat çekti.

4 dönemdir DTO başkanlığı yapan İrfan Erdem’in 9 Ekimde yapılacak seçimlerinde yanında olduğunu belirten Başkan Tamer Kıran‘Başka aday var mı?’ diye sordu. Üyelerden biri de ‘Evet var’ dedi.

Başkan Tamer Kıran, 240 üyesi bulunan İMEAK Batı Karadeniz Bölgesi’ndeki seçimlerin demokratik ve şeffaf olacağına inandıklarını belirtirken, seçimlerin ilçeye hayırlı olmasını diledi.

Daha sonra Erdemir Göztepe Sosyal Tesislerinde yenen yemeğin ardından Başkan İrfan Erdem, günün anısına Başkan Tamer Kıran’a isme özel yapım bir baston hediye etti.

İlçedeki geziler ve yapılan toplantıda İMEAK DTO Batı Karadeniz Bölgesi Meclis Başkanı Hasan Likoğlu’da eşlik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL