Manşet Spor Zonguldak

KDZ. EREĞLİ BELEDİYESPOR SALON SPORLARINDA, 130 ÇOCUK SERTİFİKA ALDI

Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü 2021-2022 sezonu salon sporları kapanış töreni yapıldı. Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, Basketbol ve Voleybolda 8 aylık bir eğitimin ardından 130 çocuğa katılım belgelerini..

KDZ. EREĞLİ BELEDİYESPOR SALON SPORLARINDA, 130 ÇOCUK SERTİFİKA ALDI

Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü 2021-2022 sezonu salon sporları kapanış töreni yapıldı. Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, Basketbol ve Voleybolda 8 aylık bir eğitimin ardından 130 çocuğa katılım belgelerini ve gelişim karnelerini dağıttı.


Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü 2021-2022 sezonu salon sporları kapanış töreni gerçekleştirildi. Basketbol ve Voleybolda eğitim gören 130 çocuğa Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık tarafından sertifikaları verildi.


Kdz. Ereğli Gençlik ve Spor Merkezi Salonu’nda yapılan sezon sonu törenine Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, eşi Neriman Posbıyık, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Adem Çelik, Belediyespor yöneticileri, antrenörler, sporcular ve aileleri katıldı.


“ÇOCUKLARI VE GENÇLERİ SPOR KÜLTÜRÜYLE BULUŞTURUYORUZ”
Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, burada yaptığı konuşmada 900’ü aşan sporcuya imkan sunduklarını belirterek, Kdz. Ereğli’nin çocuklarını ve gençlerini spor kültürüyle buluşturmaya devam edeceklerini söyledi.


Başkan Posbıyık, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
“Kdz.Ereğli Belediye Spor Kulübü bir spor kulübünden daha fazlasıdır. Bölgemizin en güçlü altyapı organizasyonu sayesinde kuruluşundan itibaren çocuklarımızı ve gençlerimizi spor kültürüyle buluşturmaktadır.
Kulübümüz Salon Sporlarında aktif olarak Oturarak Voleybol (22 sporcu) , Basketbol (80 Sporcu), Hentbol (43 sporcu) ve Boks (45 sporcu) dallarında lig müsabakalarında takımlarımız ile mücadele etmektedir.


-OTURARAK VOLEYBOL SÜPER LİG FİNALİ 23-26 HAZİRAN’DA EREĞLİ’DE-
2021-2022 Oturarak Voleybol Süper lig final müsabakaları 23-26 Haziran 2022 tarihlerinde İlçemizde ve Kdz. Ereğli Spor Salonu’nda yani bu salonda Kulüp takımımızın da katılımlarıyla yapılacaktır. Tüm Sporsever halkımızı bu salona destekleri için bekliyoruz.
İyi insan- iyi sporcu – iyi vatandaş ilkesi ile tüm çalışmalarımız ve faaliyetlerimizle bölgemiz ve ülke sporuna gençler kazandırmaya çalışıyoruz ve başarıyoruz.


Kdz. Ereğli Belediye Spor Kulübü, Salon Sporları Koordinatörlüğü tarafından organizasyonu yapılan Spor Okulumuz 2019 Kasım ayından beri Basketbol ve Voleybol branşlarında bugüne kadar faaliyetlerine kış ve yaz okulu olarak devam etmektedir.
Spor okullarımız ile sağlıklı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunuyoruz.
-130 ÇOCUK 8 AY EĞİTİLDİ-
2021-2022 Sezonu kapsamında Spor Okullarımızda 95 basketbol ve 35 voleybol olmak üzere 130 kursiyerimiz, branşlarında deneyimli, sertifikalı antrenörler tarafından 8 ay boyunca eğitildi.
Yapılan çalışmalar titizlikle takip edilerek kursiyer gelişim karneleri oluşturuldu. Spor okullarımızda yetiştirilen yetenekli kursiyerlerimiz basketbol ve voleybol takımlarımızın alt yapı sporcuları olarak yerel liglerdeki takımlarımıza alınarak lisanslı oyuncu oluyor.
-KIŞ OKULU 1 EKİM’DE-
2022-2023 Sezonu Kış Okulumuzun 1 Ekim 2022 tarihinde başlaması planlandı.
Spor Okullarımıza siz değerli velilerimizin yoğun ilgisi ve desteği bizleri memnun ediyor. Bu vesile ile spor salonlarını kulübümüze tahsis ederek, destek olan Erdemir’e ve Kdz.Ereğli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne emekleri için teşekkür ederiz.
Bugün burada spor okulumuzda 8 aylık emeklerinin bir sembolü olarak katılım belgesi ve gelişim karnelerini çocuklarımıza vermekten onur ve gurur duyuyor, hepinizi sevgi, barış ve dostluk duygularımla selamlıyorum.”
Başkan Posbıyık’ın konuşmasının ardından Basketbol ve Voleybol eğitimi gören 130 çocuğa Başkan Posbıyık, eşi Neriman Posbıyık ve Belediyespor yöneticileri tarafından katılım belgeleri ve gelişim karneleri verildi, hatıra fotoğrafı çektirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL