Güncel Kdz.Ereğli Siyaset

İYİ’ler birlik içinde 5. yıldönümünü  törenle kutladı

İYİ Parti Kdz.Ereğli ilçe Teşkilatı kuruluşunun 5. Yıldönümünü  törenle kutladı . Atatürk Anıtı alanındaki törende, İYİ Parti İlçe Başkanı Op. Dr. Evrim Balbaloğlu, Atatürk Anıtı’na çelenk koydu, saygı duruşunda bulunulup,..

İYİ’ler birlik içinde 5. yıldönümünü  törenle kutladı

İYİ Parti Kdz.Ereğli ilçe Teşkilatı kuruluşunun 5. Yıldönümünü  törenle kutladı .

Atatürk Anıtı alanındaki törende, İYİ Parti İlçe Başkanı Op. Dr. Evrim Balbaloğlu, Atatürk Anıtı’na çelenk koydu, saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı okundu.

Balbaloğlu, burada yaptığı konuşmada, Genel Başkanları Meral Akşener’in, Türkiye’yi yönetmek adına İYİ Parti’yi kurduğunu söyledi.

Balbaloğlu, tüm hazırlık ve çalışmalarını da bu doğrultuda yaptıklarını belirterek, şöyle dedi:

“Bizim anlayışımızda, iktidar olmak demek, sorumluluk almak demektir. Halkımız İYİ Partimize kurulduğu ilk günden itibaren teveccüh gösteriyor.  İYİ’ler ve cesurlar hareketimiz, Türk siyasetinde büyük bir boşluğu doldurarak, herkesin partisi ve halkın umudu olmuştur. İYİ Parti kucaklayıcı bir dille, siyasete yeni bir renk, yeni bir soluk getirdi.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü rehber edinenler, derdi ‘Vatan’ olanlar İYİ Parti’de buluştuk. Samimi, dürüst ve deneyimli kadrolarıyla İyi Parti devletin değerlerine ve Türkiye Cumhuriyetine sahip çıkmaya, ülkemizi hak ettiği refah seviyesine ulaştırmaya kararlıdır. Milletimiz de, bu gerçeği görüyor ve emin adımlarla iktidara yürüyoruz. Artık biz hazırız. Millet bizi çağırıyor.


Bu duygu ve düşüncelerle ‘İYİ ve Cesurlar Hareketi’ olan  İYİ partimizin 5.kuruluş yılını kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Balbaloğlu’nun tek tek partilileri kutladığı törenin ardından birlikte hatıra fotoğrafları çektirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL