Çaycuma Manşet Zonguldak

Havalimanı Polisi Göz Açtırmıyor

Zonguldak Çaycuma Havalimanında nisan ayı içerisinde Havalimanı Şube Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalarda yakalandılar. Zonguldak Valiliği Şu Şekilde Açıkladı 04.04.2022 günü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı M.N.Y. isimli şahıs sahte Alman oturum kartı ile yurtdışına..

Havalimanı Polisi Göz Açtırmıyor

Zonguldak Çaycuma Havalimanında nisan ayı içerisinde Havalimanı Şube Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalarda yakalandılar.

Zonguldak Valiliği Şu Şekilde Açıkladı

04.04.2022 günü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı M.N.Y. isimli şahıs sahte Alman oturum kartı ile yurtdışına çıkmak isterken yakalanmış, adli işlemler için ilgili birime teslim edilmiştir.

29.04.2022 günü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları F.E., B.E., E.O.E. isimli şahıslar sahte Alman vizesi ile yurtdışına çıkmak isterken yakalanmış, ayrıca sahte vizeli yolculara yardımcı olan F.G. ve İ.E. isimli şahıslar ile birlikte adli işlemler için ilgili birime teslim edilmiştir.

03.04.2022-04.04.2022 günlerinde yakalama müzekkeresi ile aranan F.K ve E.Ö. isimli şahıslar yakalanarak adli işlemler için ilgili birime teslim edilmiştir.

Nisan Ayı içerisinde havalimanımıza gelen: 3.090, giden: 2.680 olmak üzere toplamda 5.770 yolcu giriş-çıkış yapmıştır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL