Kdz.Ereğli Manşet Siyaset

Hakkımdaki Tüm İddialar, Gerçek Dışı Ve Yalandır!…

Yaygın basında hakkında çıkan haberlere tepki gösteren Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, “Seçim öncesi partimizi yıpratmaya çalışıyorlar. Bunu yapan ve yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatacağım” dedi. Başkan Gökhan Demirtaş‘ın konuya lişkin açıklaması şöyle; ‘Dün bazı..

Hakkımdaki Tüm İddialar, Gerçek Dışı Ve Yalandır!…

Yaygın basında hakkında çıkan haberlere tepki gösteren Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, “Seçim öncesi partimizi yıpratmaya çalışıyorlar. Bunu yapan ve yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatacağım” dedi.

Başkan Gökhan Demirtaş‘ın konuya lişkin açıklaması şöyle;

‘Dün bazı yayın kuruluşlarında yaklaşık 2 yıl önce belediye meclisinden ve partimizden istifa edip ayrılmış bir kişi kaynak gösterilerek şahsıma ve mensubu olduğum partimize iftira atılmıştır.

Haberdeki tüm iddialar gerçek dışı ve yalandır. Göreve geldiğim 2014 yılından bu yana tek gayemiz Gülüç halkımıza en güzel hizmetleri yapmaktır.

Yaklaşık 9 yıllık görev sürem içerisinde de kısıtlı imkanlarımıza rağmen Gülüç Beldemize yaptığımız hizmetler ortadadır ve halkımız takdir etmektedir.

2023 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri öncesi tamamen taraflı, gerçek dışı ve en önemlisi beni ve partimizi yıpratmaya yönelik bu iddialar hakkında tüm yasal haklarımı kullanacağım. Yüce Türk adaletine güvenim tamdır.

Hem iftira atanlar hem de bu iftiraları yayınlayanların hak ettikleri cezayı bulacaklarından endişem yoktur.

Gülüç Belediye Başkanı olarak 9 yıldır olduğu gibi bundan sonrada halkıma en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğim.’

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL