Güncel Kdz.Ereğli Manşet

Hacı Anne dualarla uğurlandı

Kdz. Ereğli’de Çınar Boru Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin sahibi Abdurrahman Çınar’ın eşi, MÜSİAD Kdz. Ereğli Şube Başkanı Abdülkadir Çınar ve Muhammed Said Çınar’ın vefat eden anneleri Mintaze Çınar düzenlenen..

Hacı Anne dualarla uğurlandı
Kdz. Ereğli’de Çınar Boru Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin sahibi Abdurrahman Çınar’ın eşi, MÜSİAD Kdz. Ereğli Şube Başkanı Abdülkadir Çınar ve Muhammed Said Çınar’ın vefat eden anneleri Mintaze Çınar düzenlenen cenaze töreninde dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Çınar Boru Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin sahibi Abdurrahman Çınar’ın Eşi; MÜSİAD Kdz. Ereğli Şube Başkanı Abdülkadir Çınar, Muhammed Said Çınar, Neriman Yıldırım ve Nurten Özertan’ın anneleri, MÜSİAD Kdz. Ereğli eski Başkanı Engin Mehmet Özertan, Sezai Yıldırım, Mehtap ve Zeynep Çınar’ın Kayınvalideleri Mintaze Çınar için Seyyid Nasrullah Camii’nde öğle namazı sonrasında cenaze töreni düzenlendi. Merhume Çınar’ın cenaze namazını

Kdz. Ereğli Müftüsü Sabri Kütükçü kıldırdı. Cenaze alınan helallik, kılınan cenaze namazı ve duaların ardından şehir mezarlığında toprağa verildi. Cenaze törenine Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Kdz. Ereğli Belediye Başkan Yardımcıları Haluk Okur ile Tayyar Mendeş, Kdz. Ereğli Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Ali Akça, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen ile Hamdi Uçar, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt, MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, Meclis Başkanı Tasin Tanyıldız, Kdz. Ereğli DTO Başkanı Oğuz Ünlüer, Meclis Başkanı Kamil Ustaoğlu, MÜSİAD Eski Genel Başkanı ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak, Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli, 22 ve 23. Dönem AK Parti Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan, 25 ve 26. dönem AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, AK Parti Kdz. Ereğli önceki dönem ilçe başkanı Mehmet Fatih Çakır, EVEDER Başkanı Aziz Boy, S.S. Erbirlik Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi Başkanı Seçkin Turhan, çok sayıda sanayici, iş adamı, esnaf ve Çınar ailesinin yakınları katıldı.

Can Medya (Can Radyo Fm 89.0 –  Canhaber67) ailesi olarak merhumeye Cenab-ı Allah’tan rahmet, Çınar ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL