Gündem Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

Gülüç Belediyesinden İşçisine, Yüzde 30 İlave Zam!…

AK Partili Gülüç Belde Belediyesi ile Belediye İş Sendikası ile daimî işçileri için ilave zam anlaşmasını imzalayan Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, yüzde 30 zam verdiklerini söyledi, Başkan Gökhan Mustafa Demirtaş’ın sosyal medya sayfasından yaptığı açıklama şöyle; ‘Biz büyük..

Gülüç Belediyesinden İşçisine, Yüzde 30 İlave Zam!…

AK Partili Gülüç Belde Belediyesi ile Belediye İş Sendikası ile daimî işçileri için ilave zam anlaşmasını imzalayan Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaşyüzde 30 zam verdiklerini söyledi,

Başkan Gökhan Mustafa Demirtaş’ın sosyal medya sayfasından yaptığı açıklama şöyle;

‘Biz büyük bir aileyiz.

Ücret artışları bir yana, çalışanların huzur ve mutluluğunu, çalışma barışı ve istikrarını önemsiyorum.

8,5 yıl oldu göreve başlayalı. Birlikte bu belde için güzel şeyler ürettik ve her defasında şunu söyledim “Bizler emanetçiyiz Belediyenin gerçek sahipleri sizlersiniz” yani çalışanları emekçileri.

Doğumdan ölüme her noktada biz varız.

Yurttaşın en kolay ulaştığı yurttaşın en kolay eleştirdiği yurttaşın en çok hizmet beklediği ve yurttaşın en çok umut bağladığı kurum biziz.

İnanın sokakta yurttaşın her çözüm beklediği ne sorun varsa muhatabı mutlak surette Belediye.

8,5 yıldır bu görevi yapıyorum. Bizim yüzümüzün gülmesinin bir tek nedeni var ise bizi Gülüç halkının 2. kez teveccühü ile bu göreve layık görmesidir. Bizler fikir üretiriz proje üretiriz koşarız koştururuz ama bizim yüzümüzü güldüren sizlersiniz.

 

Aldıkları zam analarının ak sütü gibi helal olsun. İşçilerimiz aileleri ile birlikte güle güle harcasınlar.’

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL