Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Eğin’den BATİYAC’a ziyaret

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Genel Başkan danışmanı ve Zonguldak İl Koordinatörü Cemal Eğin, Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve yazarları Cemiyetini ziyaret etti. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Genel Başkan..

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Eğin’den BATİYAC’a ziyaret

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Genel Başkan danışmanı ve Zonguldak İl Koordinatörü Cemal Eğin, Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve yazarları Cemiyetini ziyaret etti.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Genel Başkan danışmanı ve Zonguldak İl Koordinatörü Cemal Eğin, beraberinde Zonguldak İl Başkanı Mustafa Kutayer, Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Kılıç, Gelecek Partisi Zonguldak Merkez İlçe başkanı Ali Memişoğlu, Alaplı İlçe Başkanı Sezai Kayar, Çaycuma İlçe Başkanı Şenol Cin ve Zonguldak İl yönetim kurulu üyeleri, Kdz.Ereğli’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretler kapsamında Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyeti’ni de ziyaret eden Eğin, Cemiyet Başkanı Sina Çıladır ile bir süre sohbet etti.

“EKONOMİK GİDİŞATIN SEBEBİ İKTİDARDIR”

Ziyaret sırasında konuşan Eğin, Türkiye’nin girdiği ekonomik dar boğazın sebebini iktidar olarak işaret ederken; “Kötü yönetilen ekonominin iş dünyasından çiftçisine, kadar hatta kundaktaki bebeğe kadar herkesi olumsuz etkilediği aşikârdır. Ama ilginçtir ki, her defasında ‘gelecek ay bu aydan daha iyi olacak’ deniliyor ancak geçen onca aya rağmen bir önceki ayı arar oldu bu halk! Para politikalarının bu anlayışıyla yönetilemeyeceği aşikardır. Öte yandan adam kayırmacılığın ve mülakat marifetiyle liyakatsiz insanların iş başına getirildiği de göz önündedir. İsraf had safhada.”, dedi.

“AHMET DAVUTOĞLU’NUN SELAMI VAR”

Eğin sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Sayın Genel Başkanımızın sizlere çok selamını getirdim. Geçtiğimiz aylarda sizleri ziyaret edecekti fakat programın yoğunluğu nedeniyle ziyareti ertelemek zorunda kaldı. Ama en kısa zamanda sizlerle bir araya gelmek ve sorunların tespiti için fikir alışverişi yapmak istiyor”,

“İNTERNET MEDYA YASASI İÇİN İSTİŞARE EDİLMELİ”

Eğin’in akabinde söz alan BATİYAC Başkanı Sina Çıladır, yakın bir zamanda meclise getirilecek olan İnternet Medya Yasası için üst düzey istişarelerin sıklaştırılması gerektiğini belirterek; “Yasa ile birlikte mesleğimize bir birlik ve düzen getirilecektir. Bu nedenle yasayı destekliyoruz. Fakat yasaya son şekli verilmeden önce bir kez daha yerel basın temsilcileriyle istişare etmekte fayda var, diye düşünüyorum.”, dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL