Gündem Manşet

Ereğli’ye Yapılması Planlanan Okul Görüşüldü

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş; Zonguldak Valisi Mustafa tutulmaz, İl ve ilçe milli eğitim müdürleri ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin ilçeye..

Ereğli’ye Yapılması Planlanan Okul Görüşüldü

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş; Zonguldak Valisi Mustafa tutulmaz, İl ve ilçe milli eğitim müdürleri ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin ilçeye yapacağı okulu görüştü.

Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, TOBB’un Kdz. Ereğli ilçesine yapacağı okul için Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aydoğan ve Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy ile bir araya geldi.

“SON HAZIRLIKLAR YAPILIYOR”

Valilikteki toplantıya ilişkin değerlendirmede bulunan Keleş, yapılacak okulda protokol aşamasına gelindiğini belirterek, “TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu daha önce kendisini ziyaretimizde talep ettiğimiz okul için bize söz vermişti ve bunun kararını açıkladılar. Bizde bugün Zonguldak Valimiz Mustafa Tutulmaz, İl Milli eğitim Müdürümüz Züleyha Aydoğan ve Kdz. Ereğli İlçe Milli eğitim Müdürümüz İsmail Aksoy ile birlikte Kdz. Ereğli Kırmacı Mahallesi’ndeki Fen Lisesi ve Bilim Sanat Merkezi’nin olduğu bölgeye 4 bin 500 metre kare üzerine inşaa edilecek okul için istişarelerde bulunduk. Artık son hazırlıklar yapılıyor. İnşallah en yakın zamanda alt yapı çalışmalarını tamamlayıp protokol imzalama aşamasına geçeceğiz. Kdz. Ereğli’ye ihtiyaç duyulan çok modern bir okulu kazandıracak olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Ben bu vesile ile TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu ve yönetimi başta olmak üzere, Zonguldak Valimiz Mustafa tutulmaz, İl ve ilçe milli eğitim müdürlerimize çok teşekkür ediyorum.”ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL