Kdz.Ereğli Manşet Siyaset

Ereğli’nin Köylüsü, Neriman Posbıyık’ı Bağrına Basıyor!…

CHP’nin önceki dönem Zonguldak Milletvekili Adaylarından Kdz. Ereğli Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık, mahalle ve köy ziyaretlerini sürdürüyor. Neriman Posbıyık önceki hafta Üçköy, bu hafta da Dedeler Köyündeydi. Gördüğü ilgi ve sevgi ise..

Ereğli’nin Köylüsü, Neriman Posbıyık’ı Bağrına Basıyor!…

CHP’nin önceki dönem Zonguldak Milletvekili Adaylarından Kdz. Ereğli Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık, mahalle ve köy ziyaretlerini sürdürüyor.

Neriman Posbıyık önceki hafta Üçköy, bu hafta da Dedeler Köyündeydi. Gördüğü ilgi ve sevgi ise milletvekilli olması halinde, oy orannda patlama yapalecek kapasitede.

Üçköy’de de sıcak karşılanan ve özellikle kadıların ilgi odağı olan Neriman Posbıyık, ‘Bizleri sevgileriyle karşılayan hemşerilerimle sıcacık bir sohbet gerçekleştirdik, sorunlarını dinledik.
Üçköy Muhtarı Rıza Erdoğan’a misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. En yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle’ notunu düştü.

Dedeler Köyü’nde de Sıcak Karşılama

Neriman Posbıyık bu hafta gittiği Dedeler Köyü‘nde de oldukça sıcak karşılanırken, her zamanki gibi kadınların sevgilisiydi.

Neriman Posbıyık, ‘Hemşerilerimle birlikte sıcacık bir sohbet gerçekleştirdik, sorunlarını dinledik.

Bizleri sevgiyle karşılayan Dedeler Köyü sakinlerine ve Dedeler Köyü Muhtarı İsmail Ölmez’e misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.

Kentimizin her köşesinde sizlerle bir araya gelmeye devam edeceğim’ dedi.

Neriman Posbıyık’a köy gezilerinde Belediye Meclis Üyesi Yaşare Aydın ile Kadın Gücü Koopetaifi Başkan Yardımcısı Safiye Karaaslan‘da eşlik ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL