Güncel Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

Deniz Özbakır Cumhubaşkanına şükranlarını arz etti.

Deniz Özbakır binlerce diyabet hastasının umudu oldu Zonguldak Diyabetliler Derneği Başkanı Çetin Terzioğlu, ‘Tip-1 ve tip-2 diyabet hastaları için yapılan çalışmalarda desteğini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere..

Deniz Özbakır Cumhubaşkanına şükranlarını arz etti.

Deniz Özbakır binlerce diyabet hastasının umudu oldu

Zonguldak Diyabetliler Derneği Başkanı Çetin Terzioğlu, ‘Tip-1 ve tip-2 diyabet hastaları için yapılan çalışmalarda desteğini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere gönüllü olarak yardımlarını esirgemeyen konuyu bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunum yaparak anlatan Cumhurbaşkanlığı Uzmanı Deniz Özbakır’a teşekkür etti.
Terzioğlu şu ifadeleri kullandı; “Sayın Cumhurbaşkanımızın oluruyla yayınlanmış olan açıklamaya göre, Tip-1 diyabet hastası çocuklarımız için glikoz ölçüm cihazı verileceği müjdesi kamuoyu ile paylaşıldı. Tip-1 ve tip-2 diyabet hastaları için yapılan çalışmalarda sesimiz olan ve çabalarını hiç esirgemeden sunan hemşehrimiz ve gönüllü olarak yardımlarıyla büyük destek veren Cumhurbaşkanlığı Uzmanı Sayın Deniz Özbakır; Tip-1 ve tip-2 diyabet hastası çocukların ve büyüklerin yaşadığı sıkıntı ve taleplerini kararlılık, özveri ve insanımızdan almış olduğu ilhamla Sayın Cumhurbaşkamıza aktararak umutlarımızın yeşermesinde ve can bulmasında destekleri olmuştur. Sayın Cumhurbaşkanımızın oluruyla konu olan talimat üzerine 28/12/2022 tarihinde gelen yazı ile Tip-1 diyabet hastası binlerce çocuğa glikoz ölçüm cihazı dağıtılması hayata geçirilmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımız’a binlerce tip-1 diyabet hastası çocuk ve ailelerini sevindirecek bu projeyi gerçekleştirdiği için şükranlarımızı arz ediyor, Deniz hanıma ilgi alaka ve duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu yolda başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz. Milletimize hayırlı, uğurlu olsun.”
ÖZBAKIR: “CUMHURBAŞKANIMIZA SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNARIM”
Konuyla ilgili görüşlerine başvurduğumuz Cumhurbaşkanlığı Uzmanı Deniz Özbakır, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Tip-1 ve Tip-2 diyabet hastalarına verdiği destekten ötürü şükranlarını sundu.
Özbakır: Konuyla ilgili şahsına yaptığım sunum sonrası, binlerce hasta çocuk için ölçüm cihazının temini adına umutlar yeşermis ve sonrasinda Cumhurbaşkanımızın olur ve hızlandırma talimatıyla proje hayat bulmuştur. Diyabet hastalarımıza müjde vererek; birçok umudu yeşerten Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sonsuz teşekkürlerimi arz ederim.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL