Kdz.Ereğli Manşet Siyaset

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kdz. Ereğli’nin Durumuna Üzüldü!..

Türkiye’de ‘Cumhuriyetin 100. Yılında 100 İl’ çalışmasıyla ilgili bir gündem oluştuğunu belirten Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ‘Görüyoruz ki bazı ilçeler il olabilmek için çaba harcıyorlar. Kdz. Ereğli’de tarihi bir fırsat yakaladı’ dedi. Başkan Halil Posbıyık,..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kdz. Ereğli’nin Durumuna Üzüldü!..

Türkiye’de ‘Cumhuriyetin 100. Yılında 100 İl’ çalışmasıyla ilgili bir gündem oluştuğunu belirten Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ‘Görüyoruz ki bazı ilçeler il olabilmek için çaba harcıyorlar. Kdz. Ereğli’de tarihi bir fırsat yakaladı’ dedi.

Başkan Halil Posbıyık, ”Bu bizim için, Ereğli için bir şans. Sayın Cumhurbaşkanımız, Ereğli’ye gelip, buranın milletvekili benim demedi mi? Eğer Cumhurbaşkanım benim milletvekilimse, Ereğli’nin milletvekili ise buyurun işte, elinize fırsat geçti. Bakın bütün ilçeler hazırlığını yapıyor.

İşte yine söylüyorum, bu ülkenin Cumhurbaşkanı Kdz. Ereğli’ye gelerek neden ‘Sizin Milletvekiliniz benim’ demek zorunda kaldı. Sayın Cumhurbaşkanımız geldi Ereğli’ye, ‘Sizin milletvekiliniz benim’ dedi.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ErdoğanTürkiye’nin başka herhangi bir yerinde ilçesinde, vilayetinde, beldesinde böyle bir laf söyledi mi? Hafızanızı canlandırın. Ben sizin milletvekilinizim dedi mi? Bunu söyleten nedenler var.

Geldiğinde, brifing aldığında Ereğli’nin durumuna üzüldü bizim kanaatimiz. O yüzden ben sizin milletvekilinizim dedi. İlk defa böyle bir şey söylüyor.

Sayın Cumhurbaşkanına ‘ben sizin milletvekiliniz benim’ cümlesini Ereğli’de söyleten nedenler ne ise, biz o yüzden il olmak istiyoruz.’

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL