Manşet

Cumhur İttifakı, Kdz. Ereğli’de Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi!…

Genelde Cumhur İttifakındaki birlik yerelde de devam ediyor. Kurban Bayramı’nda AK Parti, MHP ve BBP’nin Kdz. Ereğli İlçe Başkanları bayramlaşmalarda bir araya gelerek 2023 seçimlerinde İttifak birlikteliğinin süreceği mesajını verdi…

Cumhur İttifakı, Kdz. Ereğli’de Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdi!…

Genelde Cumhur İttifakındaki birlik yerelde de devam ediyor. Kurban Bayramı’nda AK Parti, MHP ve BBP’nin Kdz. Ereğli İlçe Başkanları bayramlaşmalarda bir araya gelerek 2023 seçimlerinde İttifak birlikteliğinin süreceği mesajını verdi.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet BozkurtMHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman DemirtürkBüyük Birlik Partisi (BBP) Kdz. Ereğli İlçe Başkanı İbrahim Karaoğlu, protokol bayramlaşmasındaki birlikte yan yana görüntü verirken, bayramın 3. Günü birbirlerini ziyaret etti.

Ziyaretlere AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar ile BBP Genel Başkan Yardımcısı ve Kdz. Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Op.Dr. Hüseyin Uysal’da katıldı.

 

Ziyaretlerde 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimlerinin önemine dikkat çeken Hamdi Uçar ve Hüseyin Uysal, bu seçimlerin ülke, bölge ve ilçenin en zor seçimlerinden biri olduğu görüşünde birleşirken, dünyanın da gözünün bu seçimlerde olduğunu belirtiler.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, ‘2023 yılında sadece görevimiz sandığa gidip oy kullanmak değil, sandıklara sahip çıkmaktır.

Dünyada hem ekonomik hem de enerji krizi çıktı. Ekonomik krizi fırsat bilip, dış güçlerin güdümünde olan ve iktidara geleceğini düşünen zihniyet var.

2023’de kendi doğalgazı, kendi otomobilimizi yapacağız. Fiyatlarla ilgili olarak da vatandaşımız rahatlayacak. 6’lı masa ne vaat ediyor? Cumhurbaşkanımızı dünya liderleri kabul etmiş. Muhalefet kabullenemiyor.

Bayrağını, ülkesini, toprağını seven sokağa çıkıp muhalefete şunları sorsun. Bu kriz sürecini yönetebilecek tek lider Recep Tayyip Erdoğan değil midir?

Birbirimize sahip çıkmak ülkemize sahip çıkmaktır. Doğu ve Güneydoğu’yu bölmek ve parçalamak isteyen anlayış ve zihniyetleri alkışlayanlar, gelip bize Allah’tan kitaptan, Kur’an’dan, bayraktan bahsediyor. Hepsi sahtekâr, riyakâr. İktidara geldiklerinde hiçbir şey yapamayacakları bellidir ’dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL