İngiltere - Federasyon Kupası
Stockport County FC
22:45
Charlton Athletic
Kulüp Hazırlık Maçları
MKS Arka Gdynia
13:00
Olimpia Elblag
Ajax Amsterdam
14:00
Volendam
Hertha Berlin
15:00
Eintracht Braunschweig
Bochum
16:00
PEC Zwolle
Grasshoppers Club Zurich
16:30
FC Luzern
OGC Nice
17:30
Sturm Graz
Trabzonspor
19:00
Crystal Palace FC
KV Oostende
19:00
Lille OSC
Alanyaspor
19:00
Fenerbahçe
Nea Salamina Famagusta
19:30
Panathinaikos Athens
Inter Milano
20:00
FC Salzburg
Celta de Vigo
20:00
Boavista Porto
ACF Fiorentina
20:00
Always Ready
Antalyaspor
20:45
SSC Napoli
Blau-Weiss Lohne
21:00
Osnabrück
Cadiz
22:00
Manchester United FC
Sevilla
22:00
Monaco
Portekiz - Lig Kupası
Oliveirense
17:30
ER
Arouca
FC Famalicao
17:30
ER
CD Tondela
SC Farense
21:30
Maritimo Madeira
Rio Ave FC
23:30
Sporting Lisbon
UEFA Şampiyonlar Ligi Bayanlar
Olympique Lyon
20:45
FC Zurich
FC Rosengard
20:45
SL Benfica Lisbon
Arsenal WFC
23:00
Juventus Turin
Bayern Munich
23:00
FC Barcelona
İspanya - LaLiga 2
Cartagena
21:00
Villarreal CF B
Huesca
21:00
Andorra
Burgos
22:00
Eibar
UD Ibiza
22:00
Racing Santander
Levante
22:00
SD Ponferradina
Lugo
22:00
Sporting de Gijon
Malaga
22:00
Granada
Tenerife
23:00
Alaves
İspanya - Primera Federacion
Racing Club de Ferrol
21:00
Linares
SD Amorebieta
21:00
CD Calahorra
Algeciras CF
23:00
RB Linense
Cordoba
23:00
Pontevedra
Cultural Leonesa
23:00
CD San Fernando
Barcelona Atletic
23:00
CD Eldense
Castellon
23:00
Numancia
CF Talavera de la Reina
23:00
RC Celta de Vigo B
Fransa - Championnat National U19
Toulouse FC
16:30
Istres FC U19
İtalya - Coppa Italia Serie C
US Viterbese
16:30
LR Vicenza
Foggia
16:30
US Catanzaro
Virtus Entella
20:00
Renate
Calcio Padova
21:00
Juventus FC
İtalya - Serie B
Ternana Calcio
22:30
Cagliari Calcio
İtalya - Serie D,I Grubu
Aversa Normanna
16:30
Trapani Calcio
US Mariglianese
16:30
FC Lamezia Terme
Asd Canicatti
16:30
ASD Paterno Calcio
Almanya - Oberliga Rheinland-Pfa
Engers
21:00
Koblenz 1911
Arnavutluk - Süper Kupa
Tiran
21:00
Vllaznia Shkoder
BAE - Başkanlar Kupası
Al Ittihad Kalba
15:35
Al-Dhaid
Al-Wasl FC
15:45
Masafi
Shabab Al Ahli Dubai Club
18:30
Al Wahda FC (Uae)
Bahreyn - Premier Lig
AL HIDD
17:30
Al-Riffa SC
AL-MUHARRAQ SC
18:30
AL Budaiya
SITRA CLUB
20:30
AL Hala
Burundi - Ligue A
Aigle Noir CS
16:00
Flambeau Du Centre FC
Magara Young Boys
16:00
Flambeau Du Centre FC
Çekya - Winter League
Sparta Prag (B)
12:30
ER
FC Vlasim
FC Viktoria Zizkov
15:00
FC Slovan Liberec
Cezayir - Lig 1
El Bayadh
17:00
ES Setif
HB Chelghoum Laid
17:00
Us Biskra
USM Alger
17:00
CR Belouizdad
Paradou Ac
17:00
JS Saoura
USM Khenchela
17:00
MC Magra
CS Constantine
17:00
ASO Chlef
JS Kabylie
18:00
RC Arbaa
MC Oran
20:00
MC Alger
Çin - Çin Süper Ligi
Heilongjiang Ice City FC
09:00
Shaanxi Chang An Athletic FC
Hebei Kungfu
09:00
Nanjing City
Beijing Sport University FC
09:00
Jiangxi Beidamen FC
Guangxi Pingguo Haliao
09:00
Qingdao Manatee
Xinjiang Tianshan Leopard
09:00
Beijing Institute Of Technology FC
Endonezya - Liga 1
Dewa United
11:15
Arema FC
Persik Kediri
14:15
Persib Bandung
Etiyopya - Premier Lig
Wolaita Dicha SC
15:00
ER
Sidama Bunna SC
Ethiopia Electricity
16:00
Arba Minch Kenema
Fasil Kenema SC
18:00
ER
Dire Dawa Kenema FC
Hawassa Kenema SC
19:00
Defence Force FC
Fildişi Sahili - Lig 1
Racing Club Dabidjan
18:30
SC Gagnoa
Galler - Cymru Championship, North
Llanidloes Town
22:30
Penrhyncoch
Buckley Town
22:30
Mold Alexandra FC
CEFN Druids AFC
22:30
Chirk AAA
Conwy Borough
22:30
Prestatyn Town
Holywell Town
22:30
Ruthin Town
Llandudno FC
22:30
Holyhead Hotspur
Colwyn Bay
22:45
Gresford Athletic
Gürcistan - Erovnuli Liga
FC Samtredia
12:00
FC Sioni Bolnisi
Gürcistan - Kupa
Torpedo Kutaisi
18:00
Locomotive Tbilisi II
Hindistan - I-Ligi
Rajasthan United
14:00
Kenkre FC
Gokulam Kerala FC
16:30
Sudeva Delhi FC
İngiltere - Isthmian Football Leag.
Kingstonian FC
22:45
Lewes
Bognor Regis
22:45
Cray Wanderers
İngiltere - Konferans Kuzey
Kidderminster Harriers FC
22:45
Chester FC
İngiltere - Southern Football League, Premier Division South
Harrow Borough
22:45
Hartley Wintney
Tiverton Town
22:45
ER
Heyes & Yeading
Truro City
22:45
Beaconsfield Town
Tiverton Town
22:45
North Leigh FC
İspanya - Tercera Federacion, Group 10
AD Ceuta B
18:00
Sevilla FC C
İspanya - Tercera Federacion, Group 16
Naxara CD
21:30
Comillas CF
İspanya - Tercera Federacion, Group 9
CD Huetor Tajar
22:00
Real Jaen
İsrail - Premier Lig Kupası
Sektzia Ness Ziona FC
20:00
Hapoel Haifa FC
Beitar Jerusalem FC
20:45
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC
Maccabi Tel Aviv FC
21:00
Hapoel Jerusalem FC
Maccabi Netanya FC
21:15
Hapoel Hadera FC
İsrail - Ulusal Lig
Hapoel Acre FC
20:30
Maccabi Petah Tikva FC
Ironi Tiberias
20:30
Agudat Sport Ashdod FC
Maccabi Achi Nazareth FC
20:30
Hapoel Kfar Saba FC
Hapoel Rishon Lezion FC
20:30
FC Kafr Qasim
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
20:30
Hapoel Umm AL Fahm
Hapoel Nof Hagalil FC
21:00
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
21:00
Maccabi Kabilio Jaffa
Hapoel Petah Tikva FC
21:00
Hapoel Afula FC
Karadağ - 1. CFL
FK Arsenal Tivat
15:00
Petrovac
Jedinstvo Bijelo
15:00
FK Sutjeska Niksic
FK Jezero Plav
15:00
Rudar Pljevlja
FK Iskra Danilovgrad
17:00
FK Buducnost Podgorica
FK Mornar Bar
19:00
FK Decic Tuzi
Mısır - Premier Lig
Pyramids FC
15:45
Al Mokawloon Al Arab
Pharco FC
15:45
El Daklyeh
Ghazl El Mahallah
18:00
Al Ahly SC (Egy)
Talaea El Gaish
20:00
Zamalek SC
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
Oman Club
15:40
Sohar
Dhofar SCSC
16:05
Al Orouba
Al-Rustaq
18:10
Al Bashair
Romanya - Romanya Kupası
CSM Alexandria
15:00
CSC Dumbravita
ACS Champions FC Arges
18:00
CS Universitatea Craiova 1948
AFC Hermannstadt
18:00
AFC Chindia Targoviste
CS Ocna Mures
18:00
FCM Baia Mare
FC Farul Constanta
21:00
FC CFR 1907 Cluj
U. Cluj
21:00
Rapid Bucuresti 1923
Senegal - Premier Lig
Dakar Sacre Coeur
19:30
Stade de Mbour
Diambars FC
19:30
Sonacos
US Goree
19:30
AS Douanes Dakar
AS Pikine
19:30
Tengueth
ASC Linguere
19:30
ASC Jaraaf
Generation Foot
19:30
Cneps
Casa Sport
19:30
Guediawaye FC
Slovenya - PrvaLiga
Olimpija Ljubljana
16:00
Mura Murska Sabota
NK Koper
17:00
Tabor Sezana
NK Domzale
19:30
NK Celje
Tanzanya - Premiyer Lig
Singida BS FC
16:00
Coastal Union FC
Namungo FC
20:00
Young Africans SC
Tunus - Ligue 2
AS Djerba
15:30
Sporting Ben Arous
Em Mahdia
15:30
SS Sfaxien
Kalaa Sport
15:30
EGS Gafsa
SC Moknine
15:30
Club S Hammam-Lif
Croissant Sportif de Msaken
15:30
Js Omrane
Stade Gabesien
15:30
Es Zarzis
Uganda - Premier Lig
Blacks Power FC
16:00
SC Villa
Maroons FC
16:00
Gaddafi FC
Vipers SC
16:00
Onduparaka FC
Ukrayna - Premier Lig
FC Rukh Lviv
14:00
FC Chornomorets Odessa
Yunanistan - Super League 2
Pao Rouf
16:00
AE Kifisia FC
Apollon Smyrnis
16:00
Olympiacos Piraeus B

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL