Güncel Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

CAN AİLESİNDEN DÜĞÜNE DAVET…

Kdz.Ereğli’nin tanınmış ve ileri gelen esnaflarından olan Kardeşler Kuyumculuk sahiplerinden Yaşar Can oğlunu evlendiriyor.. Kdz.Ereğli Kaymaklar Köyü Muhtarı Recep Can’ın torunu ve Kardeşler Kuyumculuk sahiplerinden Ersan Can ‘ın yeğeni Hava..

CAN AİLESİNDEN DÜĞÜNE DAVET…

Kdz.Ereğli’nin tanınmış ve ileri gelen esnaflarından olan Kardeşler Kuyumculuk sahiplerinden Yaşar Can oğlunu evlendiriyor..
Kdz.Ereğli Kaymaklar Köyü Muhtarı Recep Can’ın torunu ve Kardeşler Kuyumculuk sahiplerinden Ersan Can ‘ın yeğeni Hava ve Yaşar Can’ın oğlu Ali Can, Özlem ve Fatih Uysal’ın kızları Buse Uysal ile hafta sonu yoğun ve kalabalık olması beklenen düğün töreni ile dünya evine girecekler.
Genç çiftlerin düğünü önce 01 Ekim 2022 cumartesi ve pazar günü Kaymaklar Köyü’ndeki okul önünde yemekli ve çalgılı başlayacak.

Ardından 2 Ekim 2022 pazar günü saat: 19.00 ile 23.00 arasında Kdz.Ereğli Anadolu otel de yapılacak. Can ve Uysal aileleri bu mutlu günlerinde tüm sevenlerini yanında görmekten büyük mutluluk duyacaklarını ifade ettiler.

Can Medya (Can Radyo fm 89.0 – Canhaber67 )olarak genç çiftlere şimdiden mutluluklar diler, düğünün her iki aileyede hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL