Gündem Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

Bu vatan kolay kazanılmadı, 3-5 hainin girişimiyle de kaybedilmez

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 6. dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Büyük Birlik Patisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kdz.Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Opr.Dr Hüseyin Uysal “Bu vatan..

Bu vatan kolay kazanılmadı, 3-5 hainin girişimiyle de kaybedilmez

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 6. dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Büyük Birlik Patisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kdz.Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Opr.Dr Hüseyin Uysal “Bu vatan kolay kazanılmadı, 3-5 hainin girişimiyle kaybedilmez ” dedi.

2016 yılında meydana gelen darbe girişiminin ülkedeki çürük elmaların temizlenmesine vesile olduğunu belirten ve FETÖ‘nün Cumhuriyete ve seçilmiş hükümete karşı devletin emanet ettiği silahları vatan evlatlarına doğrultarak kalkıştığı darbe girişiminin üzerinden 6 yıl geçtiğini Op.Dr Hüseyin Uysal mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Böylesine güçlü bir millete ayak oyunlarıyla zor günler yaşatmaya çalışanlar başaramadı. Boyunduruğu asla kabul etmeyen bir millete, böyle bir dayatmanın işlemeyeceğini anlayan hainler daha sonra aziz milletimize karşı silahlarla saldırdılar.

Şehitler verdik, gazilerimiz oldu. Yapılan bu kahpece girişim, Türk milletinin birlik ve beraberlik duygusunun had safhalara çıkmasına vesile oldu.

İşte bu birlik ve beraberlik hainlere güçlü bir tokat vurdu. Günlerce tuttuğumuz demokrasi nöbetleri tüm dünyaya birbirimize bağlılığımızı, ülkemize olan sevgimizi gösterdi.

Verilen mesaj netti: Bu vatan kolay kazanılmadı, 3-5 hainin girişimiyle de kaybedilmez. Rabbim bir daha böyle hainlerin memleketimizde türemesine izin vermesin.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL